تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از پایان موج بازگشت زوار اربعین خبر داد و گفت : هم اکنون ترافیک محورهای استان به حالت عادی برگشته است .
پایان موج بازگشت زوار اربعین
به گزارش خبر24، کیخسرو دستغیب رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به پایان گرفتن موج بازگشت زوار اربعین از اواخر روز گذشته (۲۹ شهریور) گفت : در حال حاضر تنها تردد اتوبوس‌ها و موکب داران را در محورهای بازگشت داریم.

وی افزود: هم اکنون ترافیک در محورهای بازگشت از مرز خسروی کاملا به حالت عادی برگشته و در محورهای بازگشت از سمت ایلام به حمیل تردد اتوبوس‌ها و موکب داران را داریم.

دستغیب با اشاره به شروع طرح ترافیکی اربعین امسال از ۱۰ شهریور ماه گفت: در این طرح که حدود ۲۰ روز ادامه داشت ۱۰۸ تیم گشتی محسوس و نامحسوس محورهای استان را تحت نظارت داشتند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به افزایش دو برابری حجم ترافیک اربعین امسال نسبت به سال ۱۳۹۸ (آخرین اربعین پیش از شیوع کرونا) گفت: امسال ترافیک در محورهای منتهی به مرز خسروی و محورهای منتهی به استان ایلام و مرز مهران عملا دو برابر شده بود و در روز پنجشنبه (۱۷ شهریور) بیشترین حجم ترافیک را در محورهای منتهی به مرز مهران تجربه کردیم.

وی افزود: در این روز ترافیک حدود ۱۷۸ کیلومتری شکل گرفت که به گفته جانشین فرمانده فراجا در تمام سال‌های برگزاری مراسم اربعین بی سابقه بوده است.

دستغیب گفت: خوشبختانه علی رغم افزایش دو برابری ترافیک اربعین، فوتی‌های تصادفات در اربعین امسال نسبت به سال ۱۳۹۸، ۴۶ درصد کاهش یافت.

وی افزود: تعداد مصدومین تصادفات نیز طی این مدت ۳۲ درصد کاهش داشت که جای تقدیر از همکاری زوار و همه نیروهای خدمات رسان و پلیس راه را دارد .

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcci4qs02bqxx8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز