تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵
رییس پلیس پایتخت گفت: حدود ۵ هزار نفر از همکاران یگان امداد و کلانتری از ابتدای مهر به کمک پلیس راهور می‌آیند تا عبور و مرور تسهیل شود.
کمک ۵ هزار نیروی پلیس برای بازگشایی مدارس
به گزارش خبر24، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت پیش از ظهر در جمع خبرنگاران گفت: برآورد ما این است که امسال با توجه با تعطیلی ۲ ساله مدارس حجم ترافیکی بالایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود ترافیک ۳۰ درصدی هم در صبح و هم در ظهر را با بازگشایی ترافیک داشته باشیم، افزود: جلساتی را با تمام سرکلانتری‌ها و همکاران پلیس در تهران برگزار کردیم چراکه یک جمعیت انبوهی از مأموران باید در کنار همکاران راهنمایی و رانندگی کمک کنند.

رحیمی گفت: حدود ۵ هزار نفر از همکاران یگان امداد و کلانتری از ابتدای مهر به کمک پلیس راهور می‌آیند تا عبور و مرور تسهیل شود.

رئیس پلیس پایتخت گفت: اولویت پلیس در مهرماه بحث ترافیک مدارس و امنیت و حفاظت مدارس است. اطراف محیط مدارس را پاکسازی کردیم و تمام کلانتری‌ها مدارس حوزه استحفاظی را شناسایی کردند و تدابیر ویژه دارند.

وی با اشاره به ساماندهی سرویس‌های مدارس ادامه داد: تلاشمان بر این است که رانندگان مدارس را آموزش دهیم تا اصول و قوانین جابه‌جایی دانش آموزان را فرا بگیرند و آموزش ببینند.

رحیمی گفت: مهم‌ترین مساله ما بحث ترافیک مهرماه است و نظم و امنیت دانش آموزان هم حائز اهمیت است.

وی در پایان گفت: طرح ترافیک از اول مهرماه از ۶:۳۰ تا ۱۸ است.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcdxj0fkyt0zz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز