تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷
تمرین امروز ملی پوشان فوتبال در اتریش با پنالتی زدن بازیکنان و تبریک تولد بیرانوند دنبال شد.
ملی‌پوشان برای تولد بیرانوند سنگ تمام گذاشتند!
به گزارش خبر24، علیرضا بیرانوند در شرایطی تولد ۳۰ سالگی خود را در اتریش پشت سر گذاشت که بازیکنان برای او تونل کتک در نظر گرفته بودند.

دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس امروز در اتریش و در جریان تمرین تیم ملی برای آماده سازی دو جدال تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال، جشن تولد خود را در کنار دیگر بازیکنان و اعضای فنی تیم پشت سر گذاشت.

برخلاف همیشه اینبار اما در جشن تولد بازیکنان ملی‌پوش خبری از کیک نبود و به نظر می‌رسد آخرین اتفاق تلخی که در این زمینه با آسیب به چشم کریم انصاریفرد رقم خورده بود، باعث شده تا آنها اینبار جشن متفاوتی را برای گلر ملی‌پوش در نظر داشته باشند.

پیش از شروع تمرین امروز، علیرضا بیرانوند مجبور شد از تونل کتک که بازیکنان و حتی اعضای کادرفنی نیز در آن حضور داشتند، عبور کند و به این شکل تولد ۳۰ سالگی‌اش را جشن بگیرد.

بیرانوند که معمولا در تولدهای مختلف به شکلی بی‌رحمانه با کیک به سر و صورت بازیکنان می‌کوبید، به نظر می‌رسد اینبار خوش‌شانس بود که تدارک کیکی برای او در نظر گرفته نشده بود و توانست از مهلکه کسانی که به شدت به دنبال تلافی گذشته بودند، به سلامت عبور کند. با این حال این باعث نشد تا بازیکنان و هم تیمی‌هایش در تونل کتک بگذارند او به سادگی عبور کند و حسابی مورد نوازش آنها قرار گرفت.

تیم ملی ایران برای پشت سر گذاشتن اردوی آماده سازی خود راهی اتریش شده و قرار است طی دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم‌های سنگال و اروگوئه برود.

منبع: ورزش سه
24-news.ir/vdcg379qtak9zz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز