تاریخ انتشارجمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
کفن‌پوشان تبریزی در حمایت از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی،با سر دادن شعار، خود را گوش به فرمان رهبری دانسته و از اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنان اعلام انزجار کردند.
فدائیان رهبری در تبریز حماسه بیعت آفریدند + تصاویر
یه گزارش خبر24، بار دیگر آذربایجانی‌ها  9دی دیگری را در اولین روز پائیز مهر ۱۴۰۱ رقم زدند، مصلی امام خمینی (ره) تا میدان ساعت تبریز امروز میزبان مردمی بود که با مشت‌های گره خورده، مخالفت خود با آشوبگران و فتنه گران را به نمایش گذاشته‌اند.

برخی راهپیمایی کنندگان در طول مراسم با بر تن کردن کفن و سر دادن شعارهای «مرگ بر آشوبگر، منافق مسلح اعدام باید گردد»، «بیر بئله لشگر گلیب به عشق رهبر گلیب» (این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده) و «بیزاؤلماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازیوخ» (ما برای مُردن حاضریم، سرباز خامنه‌ایم) اقدام آشوبگران در تخریب و آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند و خواستار برخورد با آشوبگران و فتنه گران شدند.

مردم همچنین با سردادن شعارهایی همچون " نیروی انتظامی تشکر، تشکر"، " نیروی انتظامی حافظ امنیت است"، بسیجی تشکر تشکر، پرچم عشق ماست این خط قرمزماست، مرگ بر منافق، رهبر ما عشق ماست، خامنه‌ای مقتداست و ... از تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی برای برقراری امنیت قدردانی کردند.

مردم تبریز عکس نوشته و تصاویری از رهبر معظم انقلاب و همچنین پرچم ایران و پرچم امام حسین(ع) را در دست داشتند.

راهپیمایی‌کنندگان در این مراسم پرشکوه، امنیت و آرامش کشور را خط قرمز مردم آذربایجان دانسته ‌و خواستار اقدام جدی و موثر دولت در رفع نگرانی مردم شدند.

از نگاه مردم تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی در برخی نقاط و طرح شعارهای ساختارشکنانه نسبت به مقدسات دینی و حجاب و ولایت،گناه نابخشودنی است و جریان رسانه‌ای معاند نیز می‌کوشند حقیقت را بایکوت کرده و روایت دیگری از آن را ارائه کند.

گزارش فارس حاکی است، مردم ولایت مدار و انقلابی آذربایجان شرقی امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدامات ساختارشکنانه و آشوبگرانه اخیر عده ای هنجارشکن راهپیمایی کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضمن محکوم کردن ساختارشکنی های اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم از دستگاه قضایی خواستار برخورد قاطع با هنجارشکنان شدند.

راهپیمایان همچنین بار دیگر با نظام جمهوری اسلامی ایران عهدی دوباره بستند و برای دفاع از خاک پاک وطن اعلام آمادگی کردند.


 منبع: فارس
 
24-news.ir/vdch66nzi23nvzd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز