تاریخ انتشاريکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تیم ملی مقابل اروگوئه دفاعی بازی نکرد.
مومنی: تیم ملی دفاعی نبود!
به گزارش خبر24، محمد مومنی در خصوص عملکرد ابوالفضل جلالی مقابل تیم ملی اروگوئه و حضور این مدافع استقلال در ترکیب ثابت تیم ملی اظهار داشت: با توجه به اینکه کی‌روش سخت‌گیرانه‌ترین روش‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای انتخاب بازیکن دارد و یک بازیکن جوان توانسته خودش را به پارامترهای مد نظر سرمربی تیم ملی سازگار کند، باید به انتخاب باشگاه استقلال دست مریزاد بگوییم که چنین مهره ارزشمندی را در اختیار دارد.

وی افزود: جلالی از فرصتی که ساپینتو به او داد استفاده کرد و بازی‌های خوبی را از خودش در استقلال  به نمایش گذاشت. خودش از لحاظ فیزیکی و فنی بارش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به دوش می‌کشد و نوید روزهای خوبی در آینده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌دهد. بنابراین لازم است به او کمک بیشتری از لحاظ فکری شود. جلالی حرف‌شنوی خوبی دارد و سعی می‌کند نظرات سرمربی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در زمین اجرا کند. از حاشیه‌سازی دور است و تلاش می‌کند در خدمت تیم باشد. این مساله، رمز بزرگ موفقیتش است که رضایت ساپینتو، باشگاه استقلال و همچنین کارلوس کی‌روش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به همراه داشته که توانسته در بازی بسیار مهم و بزرگ مقابل اروگوئه به میدان برود. او مهره قابل قبولی است که اگر نگاه فراتری داشته باشیم از این مهره‌ها بیشتر می‌توانیم پیدا کنیم.

مهاجم اسبق استقلال در مورد شرایط تیم ملی و برد مقابل اروگوئه پیش از آغاز جام جهانی عنوان کرد: در ابتدا باید به اقتدار مهدی تاج در فدراسیون فوتبال تبریک گفت. او خیلی مصمم روی حرف خودش تاکید داشت که کی‌روش می‌تواند خیلی به ما کمک کند. همیشه حضور افرادی با چنین کاریزمایی، انگیزه وافری به تیم می‌دهد. بازگشت کی‌روش شخصیت تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از چندگانگی به وحدت تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: نتیجه انتخاب تاج و همکارانش و کاریزمای کی‌روش بود که تیم ملی مقابل اروگوئه نه تنها دفاعی بازی کرد، بلکه در بعضی از زمینه‌ها از حریفش بهتر بود. تیم ما در بسیاری اوقات بالا بازی می‌کرد. نظم و تاکتیکی که مدنظرمان است تا تیم‌هایمان داشته باشند را دیشب به وضوح دیدیم. این مساله منجر به موفقیت کامل تیم شد و می‌تواند در روزهای آتی آورده مثبتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ما داشته باشد.

استقلال، قلعه‌نویی را می‌شناسد

مومنی در خصوص شرایط آبی پوشان در آستانه بازی کلیدی با گل گهر در شروع مجدد مسابقات لیگ برتر، گفت: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر تیم شرایط خوبی دارد. مدیریت از ساپینتو رضایت دارد و حمایت هواداران هم از او بیشتر شده است. تمرینات خوبی تحت نظر کادرفنی برگزار می‌شود. ساپینتو پتانسیل و نیروی انسانی خوبی در اختیار دارد.

وی افزود: بازی با گل گهر یک بازی درون‌خانوادگی است. ساپینتو نظم و تاکتیک خاصی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به تیم خودش اضافه کرده، از طرفی شناختی که استقلال از امیر قلعه‌نویی دارد کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مقداری برای گل گهر سخت می‌کند. چون شیوه‌های ساپینتو هنوز ناشناخته است ولی ما تفکرات قلعه‌نویی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌دانیم. ضمن اینکه بازیکنان هم قلعه‌نویی و تیمش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شناسند. در کل بازی خیلی حساسی است و امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد برای استقلال خوش‌یمن باشد.

تلاش می‌کنیم ماجرای استراماچونی ختم به خیر شود

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه پنجره نقل و انتقالاتی به خاطر پرونده ملیچ بسته شده اما نگرانی‌هایی هم در مورد پرداخت طلب استراماچونی وجود دارد، گفت: ما خودمان هم در مورد این پرونده نگران هستیم و تمام تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم ختم به خیر شود. این اتفاقی است که قبلا افتاده اما از آن سر باز نمی‌زنیم که بگوییم به ما ارتباطی ندارد. قبول مسئولیت کرده‌ایم که همه کارها انجام شود ولی پرداخت حدود یک میلیون و 400 هزار دلار کار سختی است.

مومنی ادامه داد: با این وجود مصطفی آجورلو زحمات زیادی می‌کشد تا این پول پرداخت شود. برنامه‌های مختلفی برای این ماجرا داریم ولی نیاز به زمان است. ان‌شاالله بتوانیم در موعد مقرر این پول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کنیم تا اگر بازیکنی خواست به ما اضافه شود مشکلی وجود نداشته باشد. ضمن اینکه پرداخت پول ملیچ هم انجام می‌شود. مقدار آن زیاد نیست. اصل پول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کرده‌ایم و فقط هزینه‌های دیگر باقی مانده است.


منبع: فارس
24-news.ir/vdchq6nzi23nvid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز