تاریخ انتشارشنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰
متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان تهران که واجد شرایط شناخته شده و به آنها پیامک واریز وجه ارسال شده است، باید با مراجعه حضوری به بانک مسکن و اطمینان از اصالت پیامک نسبت به پرداخت ۴۰‌میلیون تومان اقدام کنند.
فراخوان به متقاضیان مسکن دولتی در پایتخت
به گزارش خبر24، دولت به متقاضیان واجد شرایط مسکن دولتی در استان تهران فراخوان واریز آورده ۴۰‌میلیونی داد. بنا بر اعلام وزارت راه وشهرسازی، متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان تهران که واجد شرایط شناخته شده و به آن‌ها پیامک واریز وجه ارسال شده است، باید با مراجعه حضوری به بانک مسکن و اطمینان از اصالت پیامک نسبت به پرداخت ۴۰‌میلیون تومان اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، در روز‌های اخیر ۸۰۰۰ پیامک واریز وجه برای متقاضیان نهضت ملی مسکن استان تهران در شهر‌های رباط کریم، اسلامشهر، نصیرشهر، شهریار، پاکدشت، ورامین و قرچک ارسال و از آن‌ها درخواست شده تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در هفته پیش رو، هم به ۲۰۰۰ نفر دیگر پیامک ارسال می‌شود که جمعا ۱۰‌هزار نفر را شامل خواهد شد.

در این خصوص خلیل محبت خواه - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایطی که در روز‌های اخیر به آن‌ها پیامک واریز وجه برای واحد‌های نهضت ملی مسکن ارسال شده به بانک مسکن مراجعه کنند. برای اطمینان از جعلی نبودن پیامک، بانک کد ملی افراد را بررسی و مطابقت می‌دهد.

وی افزود: در صورتی که بانک مسکن، اصالت پیامک را تایید کرد افراد می‌توانند واریز وجه اولیه به مبلغ ۴۰‌میلیون تومان را به حساب مسدودی به نام خود انجام دهند. محبت خواه تاکید کرد: با توجه به اینکه آورده اولیه متقاضیان در شروع پروژه مهم است انتظار داریم تا پایان هفته اول مهرماه، افراد نسبت به واریز وجه اقدام کنند تا خدای نکرده پروژه‌ها دچار وقفه نشوند.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdca0an6m49nwu1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز