کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اگر گوشی سامسونگ دارید بخوانید

5 مهر 1401 ساعت 4:00

سامسونگ آپدیت پایدار رابط کاربری One UI ۵.۰ مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ را تا قبل از سال ۲۰۲۳ منتشر می‌کند.


به گزارش خبر24، سامسونگ قبلا نسخه بتای وان یو آی ۵.۰ مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ را برای چند گوشی هوشمند عرضه کرده بود. شایعه شده که نسخه پایدار رابط کاربری وان یو آی ۵.۰ از ۱۷ یا ۱۹ اکتبر امسال (۲۵ یا ۲۷ مهرماه) برای سری گلکسی اس ۲۲ عرضه خواهد شد.

در حالی که خیلی از کاربران منتظر این اتفاق هستند، رسانه SamMobile امروز لیستی از گوشی های هوشمند سامسونگ را به اشتراک گذاشت که مطمئنا نسخه پایدار One UI ۵.۰ مبتنی بر اندروید ۱۳ را تا قبل از سال ۲۰۲۳، یعنی در همین دو سه ماه آینده دریافت می‌کنند.

رابط کاربری One UI ۵.۰ برای کدام گوشی های سامسونگ عرضه می‌شود؟

بر اساس ادعای SamMobile، سامسونگ نسخه پایدار وان یو آی ۵.۰ را تا قبل از پایان سال جاری میلادی برای گوشی های سری گلکسی اس ۲۱، سری گلکسی اس ۲۲، گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فولد ۴، گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فلیپ ۴ عرضه خواهد کرد. این منبع همچنین مدعی شده که سامسونگ می‌خواهد گلکسی A۵۳ را نیز تا قبل از سال ۲۰۲۳ به نسخه پایدار وان یو آی ۵.۰ و اندروید ۱۳ مجهز کند. به این ترتیب گلکسی ای ۵۳ تنها گوشی هوشمند غیر پرچمدار سامسونگ محسوب می‌شود که همین امسال آخرین پوسته اندرویدی سفارشی این شرکت را دریافت می‌کند.

گفتنی است تقریبا سه ماه تا پایان سال جاری میلادی باقی مانده و ممکن است تغییراتی در برنامه‌های سامسونگ ایجاد شود. هنوز لیست کامل گوشی های دریافت کننده اندروید ۱۳ و وان یو آی ۵.۰ منتشر نشده و احتمالا برخی مدل‌ها نیز در سال ۲۰۲۳ میلادی می‌توانند منتظر انتشار نسخه پایدار این آپدیت باشند.

منبع: گجت‌نیوز


کد مطلب: 108434

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/108434/اگر-گوشی-سامسونگ-دارید-بخوانید

خبر24
  https://www.24-news.ir