تاریخ انتشارشنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۰
هافبک پیشین  سرخپوشان گفت: پرسپولیس در این فصل مدعی اول قهرمانی است و رقیبی برای سرخپوشان در این فصل نمی بینم.  
پرسپولیس با آقای گلی لوکادیا قهرمان می شود
به گزارش خبر24، ابراهیم اسدی درباره عملکرد پرسپولیس در ۶ هفته این فصل لیگ برتر اظهار داشت : گرچه پرسپولیس فصل را  خوب شروع نکرد ولی بعد از ملحق شدن مهاجم هلندی به تیم ، سرخپوشان منظم تر و زیباتر بازی کردند.  فکر میکنم این فصل  یکی از بهترین فصل‌های پرسپولیس باشد چراکه مهره‌های خوبی در پست‌های مختلف جذب شده اند و تیم بصورت کامل هماهنگ شده است.

وی افزود: به نظر من پرسپولیس این فصل ابراز کامل قهرمانی را دارد و در تمام پست‌ها تقویت شده است. سرخپوشان روان و زیبا بازی می‌کنند و نتایج دلخواه هم کسب می‌کنند به همین دلیل هواداران در این فصل به تیم امیدوار  به کسب مقام قهرمانی در این فصل شدند.

هافبک اسبق پرسپولیس در مورد عملکرد لوکادیا مهاجم هلندی تیم گفت : لوکادیا واقعا بی نظیر است و نشان داده یک مهاجم شش دانگ و گلزن است. این مهاجم هلندی   مشکل گلزنی سرخپوشان را حل کرده است و باید گفت پرسپولیس گمشده اش را پیدا کرده است. شک نکنید  با این روند لوکادیا آقای گل خواهد شد و بعید است در  آقای گلی  رقیبی داشته باشد.

اسدی  درباره قهرمانی پرسپولیس در این فصل خاطر نشان کرد: علاوه بر پرسپولیس ، استقلال ، فولاد ، سپاهان و حتی گل گهر در این فصل مدعی هستند، ولی فکر نمی‌کنم این تیم‌ها برای پرسپولیس رقیب باشند  و پرسپولیس در این فصل با اقتدار قهرمان خواهد شد. دیگر رقبا باید به فکر رده‌های بالای جدول مثل دومی و سومی و چهارمی  باشند ولی برای قهرمانی فقط سرخپوشان شایسته این مقام هستند و شک نکنید که این فصل فصل پرسپولیس است.

وی در پایان به بازی پرسپولیس با تراکتور در هفته هفتم اشاره کرد و گفت :  بازی راحتی برای دو تیم نیست . بعد از هر وقفه ای در لیگ برتر همیشه تیم ها با احتیاط به میدان می روند . با این حال فکر می کنم پرسپولیس شرایط بهتری نسبت به حریف تبریزی دارد . در این بازی باز هم لوکادیا حرف اول را می زند حتما در این بازی گلزنی می کند تا پرسپولیس برنده این بازی باشد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
24-news.ir/vdcaean6y49nw01.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز