تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید جای محمد محبی در لیست تیم ملی فوتبال ایران خالی است.
از عصبانیت ساپینتو ترسیدم
به گزارش خبر24، محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی ۲ بر یک آبی‌پوشان پایتخت مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: استقلال استارت سختی مقابل گل‌گهر داشت و یک بازی پر فراز و نشیبی را شاهد بودیم. این تیم در نیمه اول بهتر بود اما در نیمه دوم حواشی‌ای رخ داد که باعث شد بازی به تاخیر بیافتد. فکر می‌کنم همه دیدند آن صحنه پنالتی بود اما به طور کلی استقلال بازی را مدیریت کرد و توانست نتیجه بازی را به نفع خود تمام کند.

او ادامه داد: بازیکنان استقلال با مدیریت خودشان توانستند سه امتیاز بازی را کسب کنند و فکر می‌کنم این بازی ۶ امتیازی بود و لازم بود که تیم در کورس بالای جدول باقی بماند.


نوری افزود: ساپینتو به ترکیب اصلی خود رسیده است و الان شرایط مناسبی دارد. ما روی نیمکت بازیکنان خوب و تاثیرگذاری داریم و فکر می‌کنم محمد محبی در روند بازی خیلی تاثیرگذار بود. خط دفاعی ما توانست عملکرد خوبی از خودش ارائه دهد. سید حسین حسینی توانست مدیریت خوبی روی دروازه داشته باشد. بازیکنان خوب دویدند و جنگیدند و برنامه‌ خوبی در میدان داشتند. روزبه چشمی در پست هافبک دفاعی توانست شرایط خوبی برای خود به وجود بیاورد. به نظر من جای محمد محبی در تیم ملی خالی است و می‌توانست در لیست تیم ملی حضور داشته باشد و روزهای خوبی برای محمد محبی می‌بینم.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان درباره درگیری‌های پایان بازی و اخراج ریکاردو ساپینتو خاطرنشان کرد: پنالتی برای استقلال که  ۱۰۰ درصد بود. داور نباید الکی کارت قرمز بدهد. به نظر داور ضعیفی برای این بازی مد نظر گرفته شده بود. چرا داور به ساپینتو کارت قرمز داد؟ او می‌توانست تصمیم دیگری برای ساپینتو بگیرد و من مقداری از عصبانیت ساپینتو ترسیدم. به نظر من باید مدیریت داور در این صحنه‌ها بهتر باشد و ساپینتو هم باید مقداری خودش را کنترل کند و تمرکز بیشتری داشته باشد تا تیم در مسیر موفقیت و قهرمانی قرار بگیرد.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdcgu79qnak9z74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز