تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
با گذشت هر روز از فوت مرحوم مهسا امینی، چهره واقعی جریان ضدانقلاب که با نقاب خونخواهی مرحوم امینی امنیت مردم ایران را هدف قرار داد، بیش از پیش نمایان‌ می‌شود.
رمزگشایی از شعار «زن، زندگی، آزادی»
به گزارش خبر24،با گذشت هر روز از فوت مرحوم مهسا امینی، چهره واقعی جریان ضدانقلاب که با نقاب خونخواهی مرحوم امینی امنیت مردم ایران را هدف قرار داد، بیش از پیش نمایان‌ می‌شود.

گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب که همواره به دنبال فرصتی برای عرض اندام هستند، با سوءاستفاده از شرایط پیش آمده و به بهانه فوت مرحوم امینی، با اقدامات خود فریاد تجزیه و پاره پاره شدن ایران را سر دادند. گروهک‌های تروریستی دموکرات و کومله از جمله گروه‌هایی بودند که با موج‌سواری بر آشوب‌های اخیر، اهداف ضدایرانی خود را دنبال کردند. این گروهک‌ها اگرچه نتوانستند در داخل کشور کاری از پیش ببرند اما تجمعات پراکنده آنها در برخی کشورهای اروپایی و اهتزاز پرچم‌های منحوس‌شان نشان داد هدف اصلی‌شان تجزیه ایران است و موضوع فوت مرحوم امینی صرفا ابزاری در دست این گروهک‌های ضدانقلاب است.

روز گذشته تعدادی از افراد ضدانقلاب خارج‌نشین با برپایی تجمع در وین اتریش شعارهای ضدایرانی سر دادند. در تصاویری که از این تجمع منتشر شده، چند نفر از افراد حاضر پرچم حزب تروریست دموکرات کردستان را دست دارند. نکته جالب توجه اما پرچم رژیم طاغوتی پهلوی است که در فاصله چند متری پرچم تجزیه‌طلب‌ها توسط یک فرد سلطنت‌طلب که از قضا شعارهای به ظاهر میهن‌دوستانه می‌دهد، به اهتزاز در آمده است. این فضاحت و درماندگی جریان ضدانقلاب را نشان می‌دهد که از سلطنت‌طلب‌های در ظاهر وطن‌پرست تا گروهک‌های تجزیه‌طلب که هدفی جز چندپاره کردن ایران ندارند، گرد هم آمده و در پوشش شعار «زن، زندگی، آزادی» اهداف خود را دنبال می‌کنند.

روز گذشته استرالیا نیز شاهد تجمع محدودی از افراد ضدانقلاب بود. در این تجمع نیز گروهی از تجمع‌کنندگان به دور فردی برهنه جمع شده بودند و برای صحبت‌های او کف و سوت می‌زدند. در یکی از فیلم‌هایی که از این تجمع منتشر شده، فردی که لباس خود را در آورده، از آزادی جنسی و... صحبت می‌کند؛ صحبت‌هایی که بخوبی مقصود اصلی جریان ضدانقلاب از شعار آزادی زن را به نمایش می‌گذارد. در همین رابطه باید گفت منظور این جماعت از آزادی زن، همان آزادی برهنگی و زیر سوال بردن اخلاقیات انسانی است.

منبع: روزنامه وطن امروز
24-news.ir/vdcfccdymw6dxca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز