تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹
وزیر کشور با بیان اینکه باید مسببین این اقدامات شناسایی و مجازات شوند، گفت: مردم باید بدانند دشمنان زیادی در کمین هستند بنابراین باید با قدرت مقابل آنها بایستیم و جلوی دشمنی شان را بگیریم.
وحیدی: باید مسببین حادثه زاهدان شناسایی و مجازات شوند
به گزارش خبر24، احمد وحیدی در ادامه سفر به زاهدان در حاشیه بازدید از مجروحان حوادث اخیر این شهر اظهار داشت: حادثه تلخی در زاهدان اتفاق افتاد که موجب داغدار شدن گروهی از هم وطنانمان شد که جای تأسف و ناراحتی دارد.

وی افزود: با حجم زیاد تخریب از سوی اغتشاشگران و آشوبگران مواجه بودیم و کسانی وحدت، آرامش و آسایش مردم بلوچ و غیر بلوچ را هدف قرار دادند؛ که از دشمن نیز بیش از این انتظار نمی رود.

وزیر کشور تاکید کرد: وظیفه داریم به پاس حرمت آنان که از میان ما رفتند آرامش خود را حفظ کنیم و به گروهک های تروریستی و آشوبگران پاسخی محکم داده چراکه به هیچ وجه حاضر نخواهیم بود به آنها اجازه نفوذ دهیم.

وحیدی با بیان اینکه  باید مسببین این اقدامات شناسایی و مجازات شوند، گفت: دشمن؛ وحدت ما را هدف قرار داده بنابراین ما نیز باید بیش از پیش نشان دهیم که تیر دشمن به سنگ خورده و از ایران قوی و مرزهای خود دفاع می کنیم و اجازه نخواهیم داد در امور کشورمان دخالت کنند.


منبع: مشرق 
24-news.ir/vdcjmhevxuqey8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز