تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰
فرماندار گیلانغرب گفت: دو تن از عوامل ضد انقلاب با رصد و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) پیش از هرگونه اقدام خرابکارانه دستگیر شدند.
دستگیری ۲ ضدانقلاب پیش از اقدام خرابکارانه
به گزارش خبر24، وحید محمدی سه شنبه شب افزود: عصر امروز دو نفر از عوامل ضد انقلاب مرتبط با معاندین خارج از کشور که قصد نا امنی و اقدام علیه امنیت ملی با هدایت ضدانقلاب خارج از کشور را داشتند با رصد اطلاعاتی و اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان گیلانغرب دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: سربازان گمنام امام‌زمان (عج) در گیلانغرب طی یک‌ماه گذشته با کار اطلاعاتی دو نفر از عوامل ضد انقلاب را که در فضای مجازی و همچنین به صورت علنی در بحث شعار نویسی علیه نظم و امنیت نظام و به عنوان لیدر به منظور اقدامات خرابکارانه و آشوب‌گرانه فعالیت داشتند با تلاش شبانه روزی شناسایی و رصد می کردند.

نماینده عالی دولت در گیلانغرب با قدردانی از تمامی عوامل برقراری امنیت به خصوص سربازان گمنام امام زمان (عج) ادامه داد : خوشبختانه امنیت در شهرستان حاکم است و هوشیاری و بصیرت مردم گیلانغرب در حوادث اخیر و محکوم نمودن هرگونه آشوب و ناامنی و اغتشاش  قابل قدردانی است و با همراهی مردم و تلاش همه ی عوامل برقراری امنیت، تمامی نقشه های معاندان ناکام مانده است.

محمدی اضافه کرد: امنیت نظام جمهوری اسلامی و مردم خط قرمز ما است و  با افرادی که قصد بر هم زدن امنیت و ایجاد آشوب و ناامنی را دارند برخورد می شود.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcbfgb80rhb8fp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز