تاریخ انتشاريکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
بوکایو ساکا، ستاره جوان آرسنال و تیم ملی انگلیس، در دیدار مقابل ناتینگهام فارست دچار مصدومیت شد.
شوک سنگین به انگلیس در آستانه بازی با ایران
به گزارش خبر24، حدود سه هفته تا دیدار حساس تیم های ایران و انگلیس در جام جهانی قطر باقی مانده و هر مصدومیتی می تواند به منزله غیبت یک بازیکن مهم در جام جهانی باشد. عصر امروز آرسنال در شرایطی به مصاف ناتینگهام فارست رفته که علیرغم گلزنی در دقایق ابتدایی، شاهد مصدومیت زودهنگام بوکایو ساکا، مهره ارزشمند و انگلیسی خود نیز بوده است.

در دقیقه ۱۵ این دیدار بود که بوکایو ساکا در گوشه محوطه جریمه ناتینگهام فارست با لودی دچار برخورد شده و نقش بر زمین شد. در ادامه تصاویر چندین بار نشان داد که این ستاره جوان و انگلیسی نمی تواند به راحتی در زمین حرکت کند و به نظر می رسد او دچار مصدومیت شده است. در نهایت و در دقیقه ۲۶ بود که به نظر درد بوکایو ساکا شدید شده، دوباره نقش بر زمین شد و دیگر به نظر می رسید چاره ای جز تعویض این بازیکن وجود ندارد.

دو دقیقه بعد نلسون به جای بوکایو ساکا وارد میدان شد و این ستاره خلاق نیز لنگان لنگان زمین را ترک کرد. میکل آرتتا و البته گرت ساوت گیت امیدوارند مصدومیت این بازیکن چندان جدی نباشد و او بتواند آرسنال را در روزهای باقی مانده پیش از تعطیلات و تیم ملی انگلیس را در رقابت های جام جهانی قطر همراهی کند. جالب اینجاست این ستاره ۲۱ ساله با ارسال پاس برای گابریل مارتینلی هنگام به ثمر رسیدن گل اول، پنجمین پاس گل فصل خود را در لیگ برتر را ثبت کرده بود.

منبع: ورزش سه
24-news.ir/vdcgqq9qqak9qt4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز