تاریخ انتشارجمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان جوان تیم ملی فوتبال بیش از حد هیجان و استرس داشتند چون می‌خواستند در فهرست نهایی تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشند.
چرا تیم ملی مقابل نیکاراگوئه بد بازی کرد؟
به گزارش خبر24، ناصر ابراهیمی در مورد برد  یک بر صفر تیم ملی مقابل نیکاراگوئه اظهار داشت: کاری که تیم ملی در این مسابقه انجام داد آینده‌نگری برای سال‌های بعد فوتبال ملی بود اما در بدترین زمان ممکن این اتفاق رخ داد. زیرا در آستانه حضور در جام جهانی فرصت مناسبی برای جوانگرایی نیست. تیم ملی جوان شده هم خیلی خوب بازی نکرد. لذتی از بازی تیم ملی نبردیم و روی یک اتفاق و حادثه و اشتباه حریف گل زدیم.

وی ادامه داد: هدف کی‌روش که حالا خنده‌رو هم شده در این مسابقه آینده فوتبال بود اما در بدترین وقت ممکن چنین کاری انجام شد. بهتر بود که لیگ برتر ما تعطیل نمی‌شد و بازیکنان در لیگ خودمان بازی می‌کردند درست مثل کشورهای اروپایی که شنبه و یکشنبه آینده هم مسابقات لیگ‌شان در حال برگزاری است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: مسابقه با نیکاراگوئه محتوای خاصی نداشت. مقابل این تیم درجه سوم از قاره آمریکای مرکزی نمایش خوبی نداشتیم. بازیکنان جوان به میدان فرستاده شدند و آنها نیز بیش از حد هیجان و استرس داشتند چون می‌خواستند در فهرست نهایی تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشند. همین استرس باعث شده بود آنها نتوانند توانایی‌های خودشان را هم به خوبی نشان بدهند. 

ابراهیمی با اشاره به بازی دوستانه با تونس در هفته آینده گفت: اکثر ملی پوشان ما لژیونر هستند و شاید 4-5 بازیکن از این تیم ملی در فهرست نهایی جام جهانی حضور داشته باشند. ترکیب اصلی تیم ملی را لژیونرهایی مثل طارمی، جهانبخش، آزمون و... تشکیل می‌دهند. واقعا نمی‌دانم هدف از برگزاری این بازی دوستانه در این زمان نزدیک به جام جهانی چه بود؟

منبع: فارس
24-news.ir/vdcaoun6049n6e1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز