تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیراندازی به سمت مردم و بسیجیان تا این لحظه 5 نفر شهید و 6 نفر زخمی شده اند.
حمله تروریستی در شهر ایذه؛ چهار نفر جان باختند
به گزارش خبر24، دو گروه موتوری عناصر تروریستی در ایذه مردم و نیروهای امنیتی را به رگبار بستند، در این عملیات 5 نفر شامل یک کودک یک پیرزن و دو مرد به شهادت رسیدند.

جزئیاتی از عملیات تروریستی امشب در ایذه خوزستان/حال برخی مصدومین  وخیم است 

 پیرو فراخوان های روزهای گذشته برای برگزاری تجمع اعتراضی، امروز چهارشنبه.۲۵ آبان ماه ساعت ۱۹ شب، افرادی بصورت پراکنده و در دسته‌های ۴۰ تا ۵۰ نفره در برخی نقاط شهر بویژه در چهارراه هلال احمر تجمع کرده و ضمن سردادن شعارهای هنجارشکنانه اقدام به سنگ پراکنی به عوامل انتظامی نموده که متعاقبا عوامل حاضر در صحنه با شلیک گاز اشک آور نسبت به متفرق کردن تجمع کنندگان اقدام نمودند.

در حاشیه همین تجمعات محدود، راکبین دو دستگاه موتور سیکلت در اقدامی تروریستی با سلاح جنگی کلاش ضمن تیراندازی به ماموران حافظ امنیت موجب شهید و مجروح شدن حدود۱۰نفر شده که حال برخی مصدومین وخیم است.

در روزهای اخیر، رسانه های خارجی تلاش کردند آتش ناآرامی‌ها را زنده نگه دارند. بر همین اساس با تبلیغات گسترده اعتصابات را در ایران کلید زدند و عده ای با تهدید سعی بر ناآرام کردن بازار ها در نقاط مختلف کشور داشته اند.

منبع: آخرین خبر
24-news.ir/vdcf10dyew6dyca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز