تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
تمرین امروز بازیکنان استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبت تعطیل شد تا یکبار دیگر مشکلات مالی در این باشگاه به چشم بیاید.
جزییات اعتصاب استقلالی‌ها
به گزارش خبر24، در حالی که هواداران استقلال منتظر شروع مجدد تمرینات تیم خود در تعطیلی لیگ برتر بودند، اما بازیکنان این تیم حاضر به انجام تمرین نشدند. جالب اینکه حتی باشگاه استقلال در رسانه رسمی خود خبر اعتصاب نفرات را رسانه ای و دلیل آن را هم مشکلات مالی اعلام کرد!
اما ماجرای اعتصاب چیست؟ مدیران باشگاه استقلال پیش از شروع تعطیلات به بازیکنان این تیم وعده داده بودند دومین قسط فصل جارى را که در حدود 15 تا 20 درصد از مبالغ قرارداد است را در موعد مقرر پرداخت می‌کنند اما آنها در تامین پول ناکام ماندند.
مذاکرات آبى ها به منظور توافق با اسپانسر هم نتیجه اى نداشت و در نهایت پس از تعطیلات در آغاز دور جدید تمرینات همچنان خبرى از قسط دوم نیست. در حالى که گفته مى شد حالا هیات مدیره این باشگاه امیدوار است از طریق دریافت وام بخشى از مبالغ قراردادها را پرداخت کند.
باشگاه استقلال در آغاز فصل بخشى از مبالغ قرارداد بازیکنان و اعضاى کادر فنى را به میزان 20 تا 30 درصد پرداخت کرده اما قرار بود دومین قسط همزمان با تعطیلات جام جهانى پرداخت شود که هنوز این اتفاق نیفتاده و فتح‌الله‌زاده با اسپانسر مورد نظر به توافق نرسیده است.
این در حالی است که استقلالى‌ها فصل گذشته شرایط پرداختى مناسبى داشتند و 100 درصد مبالغ قرارداد اعضاى تیم پرداخت شده بود اما در فصل جارى وضعیت فعلى و عدم پرداخت دومین قسط از مبالغ قرارداد ظاهرا براى این تیم حاشیه ساز شده و ساپینتو که به تازگى به تهران بازگشته نیز ناراحتى خودش از این شرایط را اعلام کرده است.

منبع: ورزش 3
 
24-news.ir/vdchixnzx23nzvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز