کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جوکار:

دشمن به دنبال تصویرسازی نادرست از وقایع در جامعه است/ مواضع روشن نخبگان و چهره ها در چنین شرایطی ضرورت دارد

28 آبان 1401 ساعت 12:31

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال تصویرسازی نادرست از وقایع در جامعه است، تاکید کرد: مواضع روشن نخبگان و چهره ها در چنین شرایطی ضرورت دارد.


محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبر ۲۴ با اشاره به هجمه های گسترده دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: هجمه های دشمنان علیه کشورمان تمام ارزش های ملت را مورد هدف قرار داده و آنها به دنبال گرفتن قومیت از ملت ایران هستند.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی مواضع افراد از جمله نخبگان و چهره ها در میان مردم حائز اهمیت است چراکه این ها همچون الگوهای مرجع در جامعه هستند و بایستی به صورت شفاف مواضع خود را در شرایط فعلی نسبت به اقدامات دشمنان علیه کشورمان بیان کنند و سکوت آنها قابل قبول نیست.

جوکار با بیان اینکه مواضع شفاف و روشن نخبگان و چهره ها در چنین شرایطی ضرورت دارد، تصریح کرد: دشمن به دنبال تصویرسازی نادرست از وقایع است و آنها در  فضای مجازی و رسانه ای به گونه ای رفتار می کنند که می خواهند نظام مقدس جمهوری اسلامی را مقصر جلوه دهند در حالیکه در آمریکا دیدید که "جورج فلوید" زیر زانوهای پلیس جان داد اما تصویر سازی نشد؛ چراکه رسانه ها در اختیار دشمن است یا در موردی دیگر شاهد هستیم که سالانه ۴ هزار و ۶۰۰ نفر در زندان های آمریکا کشته می شود و این اتفاقات در هیچ رسانه بیگانه تصویری سازی نمی شود اما در کشور عزیزمان، هر حادثه ای را به مستقیما به قلب نظام جمهوری اسلامی فرو می کنند و این نکته حائز اهمیت است که ما در قبال آنها باید تصویرسازی درستی داشته باشیم و مدیریت افکار عمومی مهم است.

وی با بیان اينکه دشمن به دنبال انحراف افکار عمومی و جوان های جامعه است، خاطر نشان کرد: اکنون ایران در پرتو جمهوری اسلامی در حال تبدیل شدن به یک قطب جدیدی از قدرت در جهان است و این موضوع خوشایند دشمنان نیست و از هر حیله ای برای ضربه زدن به قطار انقلاب اسلامی استفاده می کنند. 

وی تصریح کرد: باید واقعیت ها و محتواها را که لازم است، تولید کرده و در اختیار  مردم و جامعه قرار دهیم. از سوی دیگر همه افراد شاخص که به نحوی تبدیل به الگوی جامعه شده اند، باید صراحتا از نظام دفاع کنند و دروغ های دشمنان را برملا سازند.


کد مطلب: 113044

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/113044/دشمن-دنبال-تصویرسازی-نادرست-وقایع-جامعه-مواضع-روشن-نخبگان-چهره-چنین-شرایطی-ضرورت

خبر24
  https://www.24-news.ir