تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۰
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: یک تیم بودن و همدلی بازیکنان، برنگ برنده ما در مسابقات خواهد بود.
حسینی: کی‌روش جنگندگی را به ما یاد داد
به گزارش خبر24، سیدحسین حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری امروز(شنبه) بازیکنان تیم ملی صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*قبل از هر چیزی جا دارد به همه خانواده‌هایی که عزیزانشان را در این اتفاقات از دست دادند، تسلیت بگویم. اولین جام جهانی‌ام را تجربه می‌کنم. امیدوارم این جام جهانی با صعود کشورمان به مرحله بعدی مصادف شود.

*همه می‌‌دانیم گروه سختی داریم. هدفمان این است که از گروه صعود کنیم. به نظرم یک تیم بودن و همدلی بازیکنان، برنگ برنده ما در مسابقات خواهد بود. امیدوارم به موفقیت بزرگی برسیم.

*جا دارد از کی‌روش تشکر کنم که جنگندگی را در این مدت به ما یاد داد. امیدوارم حاصل تمرینات ما این باشد که از گروهمان صعود کنیم.

او درباره احتمال بازی کردنش در جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: من در جام جهانی قبلی تا دو روز قبل از آخرین اردو در لیست بودم اما نتوانستم به جام جهانی بروم. خیلی خوشحالم که با تلاش زیاد در این جام جهانی هستم. بازی کردن من به تمرین کردنم و نظر سرمربی برمی‌گردد و امیدوارم هرکس درون دروازه می‌ایستد بهترین عملکرد را برای ایران داشته باشد.

*مسلما انگلیس یکی از تیم‌های پرقدرت دنیاست. این کشور یکی از بهترین لیگ‌ها را دارد. به همین دلیل بازی سختی مقابل این تیم داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که در این بازی موفق باشیم.

منبع: خبرگزاری میزان
24-news.ir/vdcdjs0fsyt0fz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز