تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل دریافت نکردن به موقع مطالباتشان اعتصاب کرده اند؛ یک اتفاق تکراری که در دو تیم بارها تکرار و به یک پاشنه آشیل تبدیل شده است.
پیچیده شدن اوضاع استقلال و پرسپولیس
به گزارش خبر24، سالهاست دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی با دردسرهای زیادی همراه هستند و هر چند وقت یک بار کار بازیکنان به اعتصاب کشیده می شود. این اتفاق به مدیریت باشگاه ها هم ربطی ندارد و در مقاطع زیادی این غده چرکین سرباز کرده است.

این بار اما به فاصله یک روز پس از آنکه بازیکنان استقلال به دلیل دریافت نکردن مطالباتشان اعتصاب کردند، بازیکنان پرسپولیس هم همان راه رفتند و به نشان اعتراض حاضر به تمرین نشدند.

این در حالی است که هر دو باشگاه چند ماه پیش وارد بورس شدند و قرار بود از محل درآمدی که کسب می کنند مشکلات مالی خود را به حداقل برسانند. اما نه تنها این اتفاق رخ نداده است بلکه کار به جایی رسیده که هر دو باشگاه پولی برای پرداخت مطالبات بازیکنانشان ندارند.

با این شرایط به نظر می رسد اوضاع سرخابی ها برای شروع مجدد لیگ پیچیده شود و علی فتح الله زاده و رضا درویش کار سختی برای تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
24-news.ir/vdcg7w9q3ak9qz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز