تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد درباره نحوه مقابله با هجمه های استکبار علیه کشورمان در فضای مجازی، گفت: ارتباط، گفت و گو و تحلیل برای مردم و تبیین شرایط می تواند فتنه دشمنان را خنثی کند.
با تحلیل و تبیین شرایط می توان فتنه دشمنان را خنثی کرد
یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد در گفت و گو با خبر ۲۴ درباره هجمه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی و رسانه های معاند اظهار کرد: این موضوع دارای ابعاد مختلف بوده و عوامل داخلی، خارجی، اقتصادی و فرهنگی دارد‌.

وی ادامه داد: شرایط بین المللی در دنیا موضوعی است که بین این عوامل همگرایی ایجاد می کند و موجب می شود یک فتنه پیچیده ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی شود و غرب احساس کند که می تواند با فشار آوردن به کشورهای در مسیر توسعه و مستقل، زمینه ادامه استیلای فرهنگ غربی را فراهم کند.

احمدوند با اشاره به نگرانی های غربی ها نسبت به تامین انرژی و غذا افزود: غربی ها به فکر حفظ امنیت صهیونیست ها در منطقه و القای ناتوانی به ملت های شرق در برابر غرب هستند و این دو مولفه موجب شده در هر یک از کشورهای منطقه که در حال تلاش و توسعه هستند به نوعی ایجاد درگیری، آشوب و توقف کنند و بتوانند حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه و افزایش توانمندی آن کشورها را متوقف کنند.

معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد درباره نحوه مقابله با هجمه های مجازی استکبار علیه کشورمان گفت: ارتباط، گفت و گو و تحلیل برای مردم و تبیین شرایط می تواند فتنه دشمنان را خنثی کند. باید زمینه های سستی، نفوذ و کاهلی را مسدود کرد تا عده ای از شرایط موجود سوءاستفاده نکنند. شرایط عمومی جامعه پس از بیماری کرونا در تاب آوری جامعه تاثیر گذار بوده و برخی مردم با فریبکاری دشمنان نظام و انقلاب دچار هیجانات و احساسات شدند و باید مسائل برای مردم تبیین شود.
24-news.ir/vdcbffb8arhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز