تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
گردان نابلس وابسته به گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) با صدور بیانیه ای از هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست در شهر جنین و نابلس خبر داد.
آخرین تحولات فلسطین
به گزارش خبر24 به نقل از وبگاه العهد، صبح امروز سه شنبه گردان نابلس وابسته به گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) با صدور بیانیه ای از هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست در دو شهر جنین و نابلس در شمال کرانه باختری خبر داد.

در بیانیه این گروه مقاومتی آمده است: نیروهای مبارز و مجاهد بامداد امروز نظامیان صهیونیست در شهرک عنزا در جنوب جنین را هدف گلوله باران شدید خود قرار دادند.

در ادامه این بیانیه همچنین از عملیات تیراندازی گردان نابلس علیه نظامیان صهیونیست در مناطقی از شهر نابلس خبر داده شده و آمده است: نیروهای مقاومت در دو عملیات تیراندازی تجمع نظامیان صهیونیست در اطراف اردوگاه بلاطه و ایست بازرسی بیت فوریک در نابلس را هدف تیراندازی شدید خود قرار دادند.

در تحولی دیگر، خبرگزاری صفا از بازداشت ۲۰ فلسطینی در کرانه باختری از سوی نظامیان صهیونیست خبر داد. دفتر رسانه‌ای اسرای فلسطینی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که نظامیان صهیونیست امروز در یورش‌های گسترده به مناطق مختلف کرانه باختری ۲۰ فلسطینی را بازداشت کردند:

در رخدادی دیگر، شبکه فلسطین الیوم صبح امروز از تیراندازی قایق‌های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی به سوی صیادان فلسطینی در شمال نوار غزه خبر داد


منبع : مهر
24-news.ir/vdchkxnz623nzxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز