تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
نماینده مردم تبریز در مجلس درباره نحوه خنثی سازی توطئه های دشمنان گفت: وحدت و همدلی ملت، حل برخی اختلافات داخلی در داخل، همصدا نشدن با دشمنان ملت، دو دسته نشدن جامعه و کمک به نظام برای حل مشکلات می تواند توطئه های دشمنان را خنثی کند.
وحدت و همدلی ملت و حل اختلافات در داخل، توطئه های دشمنان را خنثی می کند
روح الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با خبر24 با اشاره به کینه توزی دشمنان در فضای رسانه ای و مجازی علیه کشورمان گفت: ملت قهرمان ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حرف های جدیدی در دنیا زدند و استقلال خود را با دینداری عجین و حکومت جمهوری اسلامی را بنا کردند که مستقل است و منافع ملی خود را تامین می کند در عین اینکه دیندار است.

وی  ادامه داد: استکبار جهانی دوست ندارد که ملت مقتدر ایران استقلال داشته  و دیندار باشد و دشمنان  پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با تمامی امکانات تلاش کردند که با ترورها،  تحریم و فشارهای مختلف به ایران اسلامی ضربه بزنند.

متفکر آزاد با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال سلب آرامش ملت ایران هستند، گفت: ممکن است ما مسئولین برخی نقص ها  در اجرا داشته باشیم و این مسائل دست به دست هم می دهد و می بینیم دشمن به این مسائل دامن می زند و سعی می کند تا امنیت روحی و فکری را از جامعه سلب کند.

وی درباره نحوه خنثی سازی توطئه های دشمنان  خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی ملت، حل برخی اختلافات داخلی در داخل، همصدا نشدن با دشمنان ملت، دو دسته نشدن جامعه و کمک به نظام برای حل مشکلات می تواند توطئه های دشمنان را خنثی کند.
24-news.ir/vdcepx8zxjh8zxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز