تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، علت دشمنی استکبار با نظام و انقلاب اسلامی را اقتدار نظام و انقلاب اسلامی دانست و گفت: تنها راه مبارزه با فتنه های دشمنان، روشنگری است.
علت دشمنی دنیای استکبار با جمهوری اسلامي ايران، اقتدار انقلاب و نظام اسلامی است
حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت و گو با خبر24 درباره هجمه کینه‌توزانه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسانه های معاند و فضای مجازی اظهار کرد: علت دشمنی دنیای استکبار با ملت ایران، اقتدار انقلاب و نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: دشمنان وقتی می بینند که انقلاب اسلامی علی رغم توطئه های متعدد استکبار جهانی طی این سال ها روی پای خود ایستاده و حرکت انقلاب رو به پیشرفت و جلو بوده و علی رغم تحریم های  اقتصادی و تهدیدهای مختلف، مشکلات در حال برطرف شدن است لذا از این حرکت رو به جلو و پیشرفت ها عصبانی بوده و هرگونه دشمنی را علیه کشورمان انجام می دهند.

حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه فتنه های دشمنان علیه کشورمان تازگی ندارد، یادآور شد: تنها راه مبارزه با فتنه های دشمنان، روشنگری است و تمامی رسانه ها و افراد تاثیرگذار روشنگری کنند.

وی با بیان اينکه در حوزه رسانه و فضای مجازی باید خود را تقویت کنیم، افزود: ما با اتحاد و روشنگری در برابر فتنه جبهه استکبار نیز  قطعا پیروز خواهیم بود. همانطور که امام راحل فرمودند "حفظ نظام از اوجب واجبات است " لذا هر کسی به هر شکلی بتواند از این نظام دفاع کند و بدانیم که جمهوری اسلامی حرم است.
24-news.ir/vdch-xnz-23nzxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز