تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
چندی پیش جرقه های آتش فتنه در شهر های ایران شکل گرفت و معاندین در پی شعله ور کردن آن دست به هر اقدامی زدند تا از این طریق به اهداف شوم خود دست پیدا کنند، به طوری که از آن میتوان با عنوان جنگ هیبریدی یاد کرد. جنگی تمام عیار با استفاده از هر آنچه که در دسترس است
از اهمیت دفاع از نظام اسلامی تا فرهنگ مطالبه گری
به گزارش خبر24، چندی پیش جرقه های آتش فتنه در شهر های ایران شکل گرفت و معاندین در پی شعله ور کردن آن دست به هر اقدامی زدند تا از این طریق به اهداف شوم خود دست پیدا کنند، به طوری که از آن میتوان با عنوان جنگ هیبریدی یاد کرد. جنگی تمام عیار با استفاده از هر آنچه که در دسترس است و کمک مسئولین بیگانه شکل گرفت که دیدار مکرون، رییس جمهور فرانسه با اپوزوسیون از آن دسته است. این روز ها چقدر جمله با اهمیت سیمین دانشور شاعر ارزشمند ایران درک می شود که در پاسخ به دعوت سفارت آلمان جهت اعتراض به سانسور در ایران گفت: رخت چرک هایم را در حیاط همسایه نمی شویم.

اهمیت دفاع از نظام اسلامی
این در حالی است که بعضی از خواص و افراد تاثیر گذار در امور مملکت سکوت کردند و اعلام موضع نکردند به طوری که کاربران فضای مجازی به آن واکنش نشان دادند که البته در این زمینه مقام معظم رهبری درسال ۹۵ در دیدار با دانشجویان فرمودند:«در دفاع از نظام اسلامی هیچ تقیه نکنید. صریح باشید. در دنیا و در داخل کسانی هستند که میخواهند نظام اسلامی را کم قدر جلوه بدهند. اما این ها اشتباه می کنند و راه غلط را می روند البته  بعضی ها عمدا و بعضی ها از روی ناآگاهی این کار را انجام می دهند، در صورتی که نظام اسلامی مایه شرف و  افتخار است.»
متاسفانه دشمن با در اختیار دادن اطلاعات غلط از جمهوری اسلامی به نوجوانان و جوانان سعی در ناکارآمد نشان دادن نظام دارند و به نوعی سعی در القای ایدئولوژی خود و یأس و نامیدی به نسل های آینده ایران دارند اما نکته حائز اهمیت آن است تا به امروز کار های سازنده و مثبتی شکل گرفته است که بی توجهی به این امور مهم، دور از انصاف و عقلانیت است.

ضرورت تشکیل جبهه واحد انقلابی ها
با توجه به این موضوع که در کشور افرادی حضور دارند و در ادوار مختلف صاحب مناصب مهم کشوری یا لشکری بودند، ترجیح به سکوت یا حرف های دو پهلو می کنند که از همین رو جهت مشخص شدن یاوران حقیقی انقلاب و منفعت طلبان حقیقی انقلاب لازم است و در نتیجه با اعلام حمایت قاطع عموم مردم و مسئولین انقلابی کشور چهره این افراد نفوذی و کار شکن بیشتر نمایان و مردم به وضوح با نفوذی های انقلابی نما آشنا می شوند؛ از طرفی این حمایت گسترده سبب پشیمانی دشمن از سناریوی شکست خورده خود می شود.
به هر حال با فتنه های مختلف مردم و مسئولین آزمایش و خالص و ناخالص از هم سوا میشوند که در این صورت انقلاب میتواند به اهداف و آرمان هایش برسد، لذا شاید هر آشوبی خسارتی به کشور وارد کند اما از حیث غربال نیروی انقلابی و ضد انقلاب عایدی دارد.

مطالبه به جای اغتشاش
جوانان انقلابی ایران در پی برنامه ریزی جهت بنیانگذاری فرهنگ مطالبه گری از مسئولین امر هستند که تفاوت های بسیاری با شعار ها و رفتار های آشوب اخیر دارد؛ مطالبه اهل آداب و منطق است و هرگز اجازه پرخاشگری و استفاده از الفاظ رکیک نمی دهد. در همین راستا سخنگوی دولت فعلی به دیدار جوانان در دانشگاه ها رفته تا فرهیختگان حقوق خود را از نماینده دولت مطالبه و گفت گو کنند، زیرا که تمام مشکلات با گفت و گو بر مدار عقلانیت رفع می شود.
24-news.ir/vdciqpazyt1azp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز