تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: چهار نفر از دانشجونماها که با ایجاد راهبندان در دانشگاه کردستان قصد آشوب داشتند، بازداشت شدند.
دستگیری۴ نفر مقابل دانشگاه کردستان
به گزارش خبر24، سردار علی آزادی از بازداشت چهار نفر از دانشجونما‌هایی که با ایجاد راهبندان جلوی درب ورودی دانشگاه کردستان قصد ایجاد اغتشاش و ناامنی داشتند، خبر داد و اظهار داشت: این افراد دانشجویان را به فراخوان و آشوب دعوت می‌کردند که با تعقیب و گریز و هوشیاری ماموران‌ یگان ویژه امشب شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه سه دستگاه خودرو همراه نیز از این افراد کشف و توقیف شد، گفت: همچنین از داخل این خودروها سلاح جنگی وینچستر تاشو، 40 عدد فشنگ ساچمه‌ وینچستر، لاستیک فرسوده، بطری‌های بنزین و کوکتل مولوتوف هم کشف شده است.

وی با بیان اینکه پس از بررسی‌ها مشخص شده که دستگیرشدگان با این سلاح‌ها پروژه کشته‌سازی را انجام داده بودند، عنوان کرد: این اغتشاشگران این اقدام‌ جنایتکارانه را انجام و آن را گردنِ نیروهای انتظامی و سپاه می‌انداختند.

 آزادی با بیان اینکه جانمان را برای تامین امنیت اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان فدا می‌کنیم، تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم‌ خدشه‌ای به امنیت شهروندان عزیز وارد شود.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcawen6y49n6y1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز