تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
شهردار تهران درباره جزییات واگذاری تاکسی‌ون‌های جدید و قیمت آنها توضیحاتی را ارائه داد.
جزییات واگذاری تاکسی ون های جدید در تهران
به گزارش خبر24، علیرضا زاکانی شهردار تهران با اشاره به واگذاری تاکسی‌ ون های جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: در سیزدهمین شنبه امید و افتخار تاکسی ون با عنوان وانا و با ظرفیت جابجایی ۱۲ نفر به چرخه حمل و نقل عمومی پایتخت در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.

او با اشاره به پرداخت قدرالسهم شهرداری تهران و وزارت کشور در ارتباط با تعداد تاکسی ون های جدید پایتخت افزود:  امیدواریم این قدرالسهم به عدد یک هزار دستگاه تا نوروز برسد و هم‌اکنون شهرداری تهران در ارتباط با ۶۳۰ دستگاه قدرالسهم خود را پرداخت کرده‌ است.

شهردار تهران تصریح کرد: با توجه به رونمایی تاکسی‌ ون های جدید در قالب سیزدهمین شنبه امید و افتخار عملاً این ون‌های سفید رنگ پس از شماره‌گذاری در اختیار رانندگان تاکسی ون قرار خواهد گرفت.

زاکانی در خصوص قیمت تاکسی‌ ون های جدید و فرایند واگذاری این ون‌ها به رانندگان گفت: برای واگذاری این ون‌ها باید یک دستگاه ون سبز رنگ اسقاط شود و راننده درخواستی را برای تحویل ون جدید بدهد. بر همین اساس ۱۰۰ میلیون تومان بابت ون اسقاط شده محاسبه و به راننده پرداخت و همچنین ۱۰۰ میلیون تومان نیز شهرداری تهران پرداخت می‌کند و ۳۰۰ میلیون تومان هم در قالب وام ۳۶ ماهه توسط وزارت کشور به آنها پرداخت می‌شود و مبلغ هر دستگاه ون یک میلیارد و سی میلیون تومان خواهد بود.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcjatevmuqevxz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز