کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار سنایی راد:

دشمنان به دنبال مهار پیشرفت ها و توانمندی کشورمان هستند/ مردم ما در امتحان های بزرگ روسفید بیرون آمدند

2 آذر 1401 ساعت 17:48

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه دشمنان به دنبال مهار پیشرفت ها و توانمند شدن کشورمان هستند، گفت: مردم ما در امتحان های بزرگ روسفید بیرون آمدند.


سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در گفت و گو با خبر 24 پیرامون هجمه های رسانه ای و  مجازی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: از زمانی که ایران اسلامی هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در عبور از مرزهای هوایی مورد اصابت قرار داد و پایگاه نظامی آنها را پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی مورد ضربه قرار دادیم، دشمن دید که توان مقابله نظامی علیه کشور عزیزمان را ندارد و  بایستی برای همیشه گزینه تهدید روی میز را از دور خارج کنند.

وی ادامه داد: همانگونه که متعاقب خروج آنها از افغانستان نشان داد که شرایط حضور نظامی در منطقه نیست و  غرب در شرایط جنگ اوکراین  نیاز به تنظیم بازار انرژی دارد و آنها از مذاکرات برجام نیز مایوس شدند و سایر تحولات از جمله پیوستن کشورمان به گروه" سازمان همکاری های شانگهای" و افزایش همکاری های منطقه موجب شد که دشمن به دنبال جایگزینی مهار سازی کشورمان بودند که لذا جنگ ترکیبی را طراحی کردند.

سردار سنایی راد افزود: لذا با برخی از غفلت ها و عقب ماندگی ها از ارائه روایت به موقع و خنثی سازی جنگ روانی دشمن، آنها موجی را دیدند که در حال شکل گیری است و  به دنبال موج سواری و اعتراض داخلی و تبدیل آن به اغتشاش روی آوردند  که مجموعه ای  از توان رسانه ای خود و منطقه شان را به کار گرفتند و متعاقب آن مجموعه ای از گروهک های برانداز و تجزیه طلب و معاند و ضد انقلاب را به میدان آوردند با این تصور که می توان با سیاست کثیف کشته سازی این موج را  گسترش داد. همچنان به ادامه این جنگ شناختی روانی گسترده امید دوختند اما ملت بصیر ایران با این سیاست و فتنه دشمنان همراهی نکردند و شاهد فروکش شدن این طرح کثیف دشمنان نیز هستیم. همانطور که مردم ما در امتحان های بزرگ رو سفید بیرون  آمدند و کشور عزیزمان  از این موج آشوب نیز به لطف الهی عبور خواهد کرد.

سردار سنایی راد در ادامه به ضرورت حمایت از نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: در شرایطی که دشمنان صراحتا در حال تخریب جمهوری اسلامی هستند و از هر حربه ای برای ضربه زدن به نظام و ایران استفاده می کنند ضروری است که همه هواداران نظام، هواداری خود را فریاد بزنند و از اعلام حمایت از نظام ترسی نباید داشته باشیم و این اغتشاشگران هستند که باید از جمعیت میلیونی حامیان نظام جمهوری اسلامی بترسند. چراکه این اغتشاشات همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند به زودی تمام خواهد شد و جمهوری اسلامی سرافرازتر و قدرتمندتر از قبل به مسیر خود برای مبارزه با استکبار جهانی ادامه خواهد داد.


انتهای پیام/


کد مطلب: 113484

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/113484/دشمنان-دنبال-مهار-پیشرفت-توانمندی-کشورمان-هستند-مردم-امتحان-های-بزرگ-روسفید-بیرون-آمدند

خبر24
  https://www.24-news.ir