تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با بیان اینکه دشمن به دنبال سوءاستفاده از برخی خلاءها در کشور است، گفت: بهترین راهکار برای مهار چالش های موجود، از بین بردن این خلاءها و فضای گفتگوست.
دشمن  به دنبال سوءاستفاده از برخی خلاءها در کشور است/ بهترین راهکار برای مهار چالش های موجود، ایجاد فضای گفتگوست
حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در گفت و گو با خبر24 با اشاره به هجمه های مجازی و رسانه ای دشمنان علیه کشورمان اظهار کرد: دشمن از یک سری خلاءها در کشور استفاده می کند و بهترین راهکار برای مهار چالش های موجود، از بین بردن این خلاءها و ایجاد فضای گفتگوست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج ادامه داد: جریان وارد شده به کارزار دارای ۴ لایه است که باید از یکدیگر تفکیک شود و در تحلیل موضوع و برای هر کدام راهکار مناسب با آن اتخاذ شود.

وی اضافه کرد: این جریان لایه خطرناک کشتار، خشونت و ایرانی کشی دارد که نمونه آن وقایع ناگوار ایذه و اصفهان و ترورهای کور علیه هموطنان عزیزمان است و در سطح کشور  بصورت پراکنده ناامنی ایجاد می کنند و با اینها باید برخورد شدید امنیتی  و اطلاعاتی شود و آنها را کور کرد.

وی افزود: لایه دیگر این جریانات، خرابکاری است که آنها به دنبال نفوذ در سیستم های مختلف کشور هستند که در این بین نقش سازمان پدافند غیر عامل حائز اهمیت است و باید با  شناسایی آنها اجازه خرابکاری را به آنها ندهند و در صورت مماشات مسئولین، امکان سخت شدن شرایط وجود دارد و باید قاطعانه برخورد صورت گیرد.

حجت الاسلام تویسرکانی گفت: لایه سوم این موضوع به اشخاصی که دست به تظاهرات و اغتشاشات می زنند مربوط بوده و دشمن به دنبال اتصال بین لایه ها است. باید صحنه را مدیریت کرد و برای همه نمی توان نسخه واحد نوشت. 

وی افزود: امیدواریم دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و  قوه قضاییه دو جریان لایه اول را مهار کنند و اجازه دستیابی دشمنان به اهداف شوم شان را ندهند. با افراد لایه سوم باید از طریق اساتید، نخبگان و چهره های فرهنگی گفت و گو و هم اندیشی کرد و کارهای فرهنگی را نیز دنبال کرد و صدا و سیما و رسانه ها نقش مهمی دارند.

حجت الاسلام تویسرکانی همچنین در خصوص کسانی که قصد دارند برای نظام جمهوری اسلامی قدمی بردارند تاکید کرد: اکنون در شرایطی هستیم که همه باید از هر طریقی می توانیم به تعالی نظام جمهوری اسلامی کمک کنیم و باید از هر بستری که سراغ داریم حمایت علنی و رسمی خود از نظام را اعلام کنیم و در این مسیر می توان به پیشرفت های گسترده ایران در پرتو نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد که بسیار قابل توجه است و قابل قیاس با گذشته نیست. اگر این موارد را برای جوانان تبیین کنیم حقیقتا یک جهاد بزرگ است و بسیاری از جوانان هستند که اگر روشن شوند، خودشان به دفاع از نظام می پردازند و حتی حاضرند جانشان را برای نظام جمهوری اسلامی فدا کنند.
انتهای پیام/


24-news.ir/vdcfxmdycw6dyta.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز