تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای درباره عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی، از این عملیات تمجید کرد.
بیانیه حزب‌الله لبنان درباره عملیات ضد صهیونیستی قدس اشغالی
به گزارش خبر24 به نقل المیادین، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای درباره عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی، این عملیات را به ملت فلسطین تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: این عملیات قهرمانانه، تجسم عینی مخالفت ملت فلسطین با تداوم اشغالگری و تاکید بر مقابله با عربده جویی دشمن صهیونیستی است.

حزب الله لبنان تاکید کرد: اجرای دو عملیات تاکیدی بر قدرت مقاومت در نفوذ به قلب دشمن و وارد آوردن ضربات کاری در زمان و مکان مناسب است، جوانان فلسطینی به دنبال ربودن گوی سبقت برای قرار گرفتن در طلیعه مقاومت هستند و این نشان دهنده آگاهی ملت فلسطین و عزم و اردن آنها برای آزادسازی اراضی اشغالی فلسطین است، مبارزان فلسطینی با اقدامات خود، خشم صهیونیست های غاصب را برانگیختند و فلسطینیان این پیام را به اشغالگران رساندند که جایی در خاک فلسطین ندارند.

گفتنی است، منابع عبری امروز چهارشنبه از وقوع ۲ انفجار در قدس اشغالی خبر دادند که در نتیجه آن یک نفر به هلاکت رسید و ۲۱ نفر دیگر زخمی شدند.

بر همین اساس، «احمد المدلل» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که عملیات قدس نشان داد که مقاومت همچنان زنده است و جنایت های رژیم صهیونیستی بی پاسخ نخواهد ماند.

همچنین، جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای عملیات قهرمانانه امروز در قدس اشغالی که به زخمی شدن شماری از صهیونیست‌ها منجر شد را تبریک گفت.

سخنگوی حماس تاکید کرد که عملیات بی‌نظیر امروز در ایستگاه اتوبوس‌های قدس که در راستای پاسخ طبیعی به تعرض به مسجد الاقصی، یهودی‌سازی و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد مبارک انجام شد و نتیجه جنایات نظامیان و شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست علیه ملت فلسطین بود، را تبریک می‌گوئیم.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcdfs0fkyt0fk6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز