تاریخ انتشارجمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس و همچنین همبازی سابق ستاره پرتغالی در منچستریونایتد، در نشست خبری پیش از بازی سه‌شیرها برابر آمریکا، اظهارات جالبی را مطرح کردند.
عزم ساوت گیت برای شکست آمریکا
به گزارش خبر24، گرت ساوتگیت در نشست خبری پیش از دیدار برابر آمریکا، اظهار داشت: از اینکه گرگ(برهالتر) را در دیدار فردا می‌بینم خوشحالم و از دیدن او لذت می‌برم. آمریکا تیم حرفه‌ای است.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم‌های مطرح مثل آلمان و آرژانتین برابر تیم‌های آسیایی شکست خوردند و آیا احساس خطر نمی‌کند، افزود: ما هیچ فشاری را روی خود حس نمی‌کنیم. استراتژی خاصی را در پیش گرفتیم و ریسک می‌کنیم و می‌توانیم بهترین باشیم.

سرمربی تیم ملی انگلیس اضافه کرد: می‌توانیم حتی استراتژی بهتری نسبت به آلمانی داشته باشیم که برابر ژاپن شکست خورد. می‌خواهیم رو به جلو حرکت کنیم و با تمرکز روی بازی، مسئولیت خود را به خوبی انجام دهیم. ما با ترکیب جسورانه به میدان می‌رویم.

وی یادآور شد: هری مگ گوایر برای من مانند سنگی محکم است و برای انگلیس اهمیت زیادی دارد. هری و جان استونز بستری باورنکردنی برای پیشرفت فراهم کرده‌اند.

هری مگوایر، مدافع انگلیس نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: همه توانم را در میدان می‌گذارم و نهایت تلاشم را خواهم کرد. می‌خواهم خوب بجنگم و از اینکه فرصت بازی کردن در جام جهانی را دارم، خوشحالم و از آن لذت می‌برم.

وی افزود: جام جهانی بزرگ‌ترین رویداد جهان است و باور دارم که ما بهترین نمایش خود را برای انگلیس ارائه می‌دهیم و ترسی از شکست نداریم.

بازیکن تیم ملی انگلیس در پاسخ به این پرسش که آیا در دیدار برابر ایران به دلیل مصدومیت از زمین خارج شده و اینکه وضعیت فعلی وی چگونه است، گفت: در دقیقه ۷۰ چنین حسی داشتم اما حالا با ریکاوری و مراقبت‌های پزشکی آماده بازی هستم.

وی درباره جدا شدن کریستیانو رونالدو از منچستر یونایتد اضافه کرد: بازی کردن با رونالدو بسیار عالی بود و اینکه تصمیم گرفته تا منچستریونایتد را ترک کند، تصمیم شخصی است. او را برای این تصمیم سرزنش نمی‌کنم و می‌گویم که بازیکن خیلی خوبی است. او همیشه بهترین نسخه خودش است و این همان چیزی است که همیشه به خودم می‌گویم؛ اینکه من هم باید بهترین نسخه خودم باشم.

منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcb9fb8srhb8sp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز