تاریخ انتشارسه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
شهرداری تهران در صورت برد تیم ملی ایران در مقابل آمریکا به احتمال زیاد قصد اعطای یک واحد مسکونی به هر یک از بازیکنان در پایتخت را دارد.
اهدای یک واحد اپارتمان در تهران به فوتبالیست‌ها در صورت برد مقابل آمریکا
به گزارش خبر24، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه یکصد و دهمین جلسه شورای شهر تهران از اعطای جایزه ویژه به فوتبالیست‌ها در صورت برد مقابل آمریکا خبر داده بود و گفته بود: اگر تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم فوتبال آمریکا برنده شود و به مرحله بعد برود جایزه‌ای از سوی مدیریت شهری به آنها اعطا خواهد شد.

در همین راستا؛ عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود خبر از اعطای جایزه ویژه به اعضای تیم ملی فوتبال داد و نوشت: ‏شهردار تهران فارغ از هر نتیجه‌ای، هدیه ویژه‌ای را به پاس تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان در نظر گرفته است‬ که این هدیه پس از بازی امشب برابر آمریکا اعلام خواهد شد. شورا و شهرداری تهران در کنار هموطنان برای پیروزی بچه‌های ‎تیم ملی دعا می‌کنند.

این در حالی است که پیگیری‌های خبرنگار مهر حاکی از این است که به احتمال قوی شهرداری تهران در صورت برد تیم ملی ایران در مقابل آمریکا قصد اعطای یک واحد مسکونی به هر یک از بازیکنان را دارد که البته این موضوع نیازمند انجام بررسی‌های بیشتر و اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران است.

منبع : مهر
24-news.ir/vdciupazyt1az32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز