تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
یک نماینده مجلس، رفع نواقص و کاستی‌های مدیریتی در کشور را نیازمند حمایت از نظام دانست.
رفع نواقص در اداره کشور، نیازمند حمایت از نظام است
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبر24 در خصوص وجود مشکلات گسترده و اعتراض ها و گله هایی که همه داریم، حمایت رسمی و علنی از نظام جمهوری اسلامی ایران یک تکلیف بزرگ است خاطرنشان کرد: نظامی که امروز مستقر است براساس یک مبانی و اصولی پایه گذاری شده که ریشه در فطرت انسان و باورهای دینی دارد و این اصول و پایه‌های هم تغییر ناپذیر است.

وی با بیان اینکه استقرار نظام جمهوری اسلامی بر پایه اعتقادات دینی شکل گرفته تصریح کرد: باید تلاش کرد تا براساس مبانی دینی کشور اداره شود و معتقدم که اگر به صورت کامل بتوانیم در اجرایی کردن آموزه‌های قرآنی، اسلامی و انسانی موفق شویم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود برخی انتقادات و اعتراضات در جامعه نسبت به برخی رویکردها در عرصه های مدیریتی، اجرایی و تقنینی گفت: واقعیت آن است براساس آن سخن معروف اسلام به ذات خود ندارد عیبی و اگر عیبی می بینیم ناشی از عمکرد مسئولان است. بنابراین با پذیرش این موضوع و محق دانستن برخی از اعتراضات باید جامعه بگونه ای رفتار کند که این مشکلات رفع و رجوع شود و از این رو حمایت از نظام جمهوری اسلامی می تواند پشتوانه ای برای تلاش در مسیر جبران نواقص و اشتباهات باشد
24-news.ir/vdciqpazzt1az32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز