تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
شیراز - فرمانده سپاه پاسداران گفت: صحنه خدمت‌رسانی را ترک نمی‌کنیم، یک دست ما شمشیر برای مبارزه با دشمنان خارجی و یک دستمان ارمغان بازگشت به فریب خوردگان داخلی است.
امید است هرچه بلای مردم است به جان ما بخورد
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی صبح پنجشنبه در آئین بهره برداری از ۶۵۶ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه فجر فارس و نخستین جشن جهاد آبرسانی به ١١٠ روستای این استان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیام آور کربلا حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان کرد: روز پرستار، روز تجلی زیباترین روح فداکاری، ایثار و امداد است.

او با بیان اینکه حضور قبلی‌ام در شیراز در شرایط غم انگیزی رخ داد که توطئه‌های استکبار و مزدوران سر سپرده آنها تعدادی از هموطنان زائر مظلوم ما را در حرم به شهادت رساندند اما خوشحالیم که امروز با بشارت به مردم فارس مشرف شویم، افزود: فارس و شیراز سرزمین معرفت، حکمت، ادب، فلسفه و دیار شهیدان و سرزمین مردان و زنان محب اهل بیت (ع) است. مردم شیراز یک ماه پیش، رود جاری از مهر و معرفت و ایمان را به نمایش گذاشتند و یک یوم‌الله برای کشور خلق کردند.

سردار سلامی آبرسانی را کار ابوالفضلی دانست که حضرت عباس (ع) به آن قداست و طهارت و جذابیت و شکوهی بخشید که داستان این انسان الهی همچنان جاری است، گفت: جهاد آبرسانی، یکی از زیباترین جلوه‌های اخوت و برداری و ایثار است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در یک اقدام هماهنگ بین شرکت آبفا، نمایندگان مجلس، بسیج و سپاه توانستند به بخشی از عهد خود نسبت به مردم عمل کنند.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه همه تلاش اینست که صادق الوعد باشیم، گفت: فقر و فحشاء، وعده شیطان است و امروز آن را در صفحه جهانی مشاهده می‌کنیم؛ کسانی بدخواه این ملت هستند و نمی‌خواهند این سرزمین در صفحه جهانی درخشش داشته باشد.

وی اضافه کرد: سخنان مقامات عالی رتبه نظام سلطه و رسانه‌های دروغ پراکن و فتنه انگیز قابل مشاهده است، آنها اینگونه بذر فتنه در اذهان و قلوب بخشی از جامعه می‌افکنند و عده‌ای هم فریب این عملیات روانی این دشمنان می‌خورند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بازی فوتبال یک بازی دوستانه است نه و یک نزاع جهانی و در واقع یک دوستی جهانی و رقابت برای رفاقت در دنیاست اما عده‌ای فریب خورده به نیابت از دشمن جشن می‌گیرند. می‌دانیم که دشمنان، امنیت ما را نمی‌خواهند و اگر سرزمینی امنیت نداشته باشد هیچ چیز دیگری ندارد، چرا که تمام شکوه یک ملت، وجود یک وادی ایمن است.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان از رفاه مردم و پیشرفت جامعه ایران ناخشنود هستند، گفت: ریشه‌های عصبانیت آنها از ما، جهش ملت ایران است؛ در حالی که ما معتقدیم ره اورد ما امنیت است اما امنیت باید توأم با آرامش، آسایش و رفاه و پیشرفت و درخشش جامعه باشد.

وی همچنین از همه کسانی که در جهاد آبرسانی و ۶۵۶ پروژه در این حوزه تلاش کردند، قدردانی و اضافه کرد: فقر و محرومیت برای ما دشمن است و آنچه که خداوند مبنی بر مغفرت و فضل وعده داده باید در سیمای جامعه ما هم ملموس و نمود عینی داشته باشد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شیراز یک شهر بین‌المللی است که همگان آن را به هنر و فرهنگ و تمدن و منطق و حکمت و علم می‌شناسند و شیراز باید در ظهور تمدنی کشور پرچمدار باشد.

سردار سلامی با تصریح بر این موضوع که ما تا آخر پای این مردم می‌مانیم و صحنه خدمت رسانی را ترک نمی‌کنیم، گفت: یک دست ما شمشیر برای مبارزه با دشمنان خارجی است و برای فریب خوردان داخلی هم ارمغان ما بازگشت به حقیقت است.

وی با بیان اینکه خریدار ناز ملت هستیم تا لبخند رضایت بر لب آنها بنشیند تا ملتی عزیز و مستغنی باشند، تاکید کرد: اجازه تضعیف و تخریب این مملکت را به کسی نمی‌دهیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امید است هرچه بلای مردم است به جان ما بخورد و کوچک‌ترین حادثه غم انگیزی برای آنها رقم نخورد.


منبع : مهر
24-news.ir/vdccp0qs02bqsx8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز