تاریخ انتشارجمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن به دنبال نا امن‌سازی ایران بود اما ناکام ماند‌.
طراحی اخیر برای ضربه به نظام شکست خورد
هادی بیگی‌نژاد در گفتگو با خبر۲۴ گفت: ماجرا این است که می‌خواستند در ایران حرکتی برای نا امن‌سازی و از بین بردن حاکمیت پیش ببرند و منتظر بودند مردم هم به کمکشان‌ بیایند اما مردم از این حرکت استقبال نکردند‌.

وی ادامه داد: پس از شکست در این مرحله، فاز خشونت شدید را در پیش گرفتند و تلاش کردند در زمینه کشته‌سازی قدم بردارند که این نقشه هم نگرفت‌.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: دشمنان پس از شکست در دو مرحله مذکور، دوباره درحال طراحی نقشه‌ای برای ایجاد ناامنی و راه‌اندازی تجمعات ضد‌نظام و صد حاکمیت در ایران هستند و هدفشان هم در فاز اول از بین بردن نظام  و اگر نشد ایجاد نا امنی‌ است‌.

وی گفت: اما تدبیر جمهوری اسلامی این بود که اعلام کرد این اغتشاشات نباید ما را از اهداف اصلی باز دارد و بنابراین هر کس باید به وظیفه خود عمل کند و از کار خود غافل نماند‌.

بیگی‌نژاد اذعان کرد: مردم ناراضی هستند، ما این را قبول داریم و در نظرسنجی‌های انجام شده نارضایتی مردم صحت دارد‌ اما این نارضایتی‌ها ربطی به اغتشاشات ندارد چرا که
اغتشاشات یک حرکت ناامن کننده ضدحاکمیتی است.

به گفته وی اعتراض مردم معترض شنیده و پیگیری می‌شود؛ مانند اعتراض رانندگانی که چند ماه پیش جلوی مجلس تجمع کردند و نمایندگان مجلس مسأله آنها را پیگیری کردند و خواسته‌ آنها امروز تصویب و برای شورای نگهبان ارسال شد و در صورت تایید این شورا قانون و اجرا می‌شود‌.
24-news.ir/vdcefe8zejh8z7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز