تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
نماینده مردم تالش، رضوان‌شهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، گفت: من همیشه در میان مردم رفته و گفته‌‌ام این مردم از حکومت و نظام‌ طلبکار هستند چون در بدترین شرایط کنار نظام بوده‌ و همکاری کرده‌اند، حالا اگر اعتراضی هم می‌شود باید هوشمندانه عمل کنیم.
مشکلات معیشتی و بیکاری جوانان بیداد می کند
حسن محمدیاری در گفتگو با خبرنگار خبر۲۴ بیان کرد: هر کسی چه در داخل و چه در خارج باعث انشقاق، دودستگی و التهاب بین مردم شود به‌ این مردم و سرزمین خیانت کرده است‌.

وی بخش مهمی از چالش‌های امروز جامعه را از ناکارآمدی مدیران میانی دانست و گفت: ناکارآمدی این طیف از مدیران باعث ایجاد هزینه برای نظام می‌شود‌.

این نماینده مردم تالش نقش دستگاه‌های مختلف در جلب رضایت مردم را مهم خواند و افزود: دستگاه‌های اجرایی باید به وظایف خودشان درست عمل کنند و اگر هر کس در هر جایگاهی که در آن قرار دارد درست عمل کند بخش مهمی از مشکلات حل می‌شود‌. به‌عنوان مثال دستگاه قضایی باید به وظیفه خود درست عمل کند و کسی نباید به او توصیه‌ای کند‌ تا استقلال این نهاد حفظ شود‌.

وی با بیان اینکه مشکلات ناشی از مسائل معیشتی و بیکاری جوانان امروز بیداد می‌کند، ادامه داد: من در حوزه انتخابی خودم بی‌نهایت نعمت و بستر دارم اما متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم بر جوانان استان خودمان اشتغال ایجاد کنیم‌.

محمدیاری با انتقاد از عملکرد دولت اضافه کرد: دولت و وزارت جهاد کشاورزی‌ هیچ اهتمامی برای اینکه تضمین خرید محصولات استراتژی کشاورزی مردم ندارد و فاقد‌ هرگونه‌ سازوکار و برنامه‌ای است که این باعث افزایش نارضایتی مردم می‌شود‌.

وی با بیان اینکه در بررسی اعتراضات باید جانب انصاف را رعایت کرد، گفت: در نارضایتی مردم همه ما مقصریم. 

محمدیاری ادامه داد: من همیشه در میان مردم رفته و گفته‌‌ام این مردم از حکومت و نظام‌ طلبکار هستند چون در بدترین شرایط کنار نظام بوده‌ و همکاری کرده‌اند، حالا اگر اعتراضی هم می‌شود باید هوشمندانه عمل کنیم. اگر ما هم احساسی و هیجانی عمل کنیم نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود و در نهایت دشمن از اعتراض مردم سوء‌استفاده می‌کند.

این مسئول ادامه داد: طبق فرمایش رهبری ما باید بین معترضان و آنهایی که دچار احساسات شد‌ه‌اند و نیز بین افراد خرابکار و برانداز تفکیک قائل شویم. ممکن است کسی جمهوری اسلامی را قبول نداشته باشد اما باید تعصب ملی داشته باشد.


او با اشاره به حواشی مربوط،به جام‌جهانی ادامه داد: ما نماد غرور ملی و وحدت را در بازی‌های فوتبال‌ به‌ویژه بازی با ولز دیدیم‌، این اتفاق نویدبخش این است که ما درحال پیش رفتن به سمت و سویی هستیم که جلوی التهاب را بگیریم و شاهد همبستگی و همنوایی باشیم‌.
24-news.ir/vdcjaxevouqevvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز