تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
یک نماینده مجلس معتقد است، آنهایی که فکر می‌کنند می‌توانند به جمهوری اسلامی ضربه بزنند ساده‌اندیش و ساده‌لوح‌اند‌.
با پول سعودی و تفکر صهیونیستی علیه نظام جوسازی می کنند
حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبر۲۴ بیان کرد: کسانی که تصور می‌کنند می‌توانند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند از روی ساده‌اندیشی و عدم آگاهی این فکر را می‌کنند‌.

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس ابراز داشت: این نظام نظامی است که توانست داعش‌ را در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری سوریه‌ و در حالی‌که آمریکا و کشورهای زیادی آماده تسلط بر سوریه بعد عراق و سپس بر کشورهای اسلامی شده بودند را شکست دهد‌.

وی افزود: ما یک امت واحده هستیم که با وحدت توانستیم رژیم ستم‌شاهی را بیرون و یک حکومت ایده‌ئولوژیک‌‌ بیاوریم، آن موقع هم در خارج از کشور دشمنان زیادی داشتیم که طرفدار حکومت شاه بودند و نمی‌خواستند این نظام پا بگیرد اما ملت دست به دست‌ هم داده و اینکار حرکت بزرگ را انجام دادند‌.

شهریاری بیان کرد: ما نباید اجازه دهیم دشمنان از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌هایشان‌ و با ارتزاق با پول سعودی و تفکر صهیونیستی و آمریکایی علیه نظام جوسازی کنند، اطلاعات غلط بدهند و تصاویر غیرواقعی از ایران پخش کنند و در روابط ما در داخل کشور تاثیرگذار باشد‌.

به گفته وی‌ دشمنان فقط برای مردم و خودشان زحمت درست می‌کنند چون مردم ما اگرچه مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند که البته همان هم‌ حاصل تحریم‌های ناجوانمردانه غرب، آمریکا و کشورهای مدعی حقوق بشر است اما خواهان نظام هستند‌.

این مسئول اشاره کرد: برخی از کشورهای دارای بیشترین جنایت مانند آلمان که با دادن سلاح کشتار جمعی شیمیایی به عراق موجب شهادت‌ عده زیادی از جوانان کشور ما شدند حالا مدعی حقوق بشر شده‌اند و خجالت هم‌ نمی‌کشند‌.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: شاید این ضعف بود که ما به دادگاه‌های بین‌المللی نرفته و ادعای خسارت و شکایت نکردیم که کشور آلمان را که برخلاف سیاست کنوانسیون‌های بین‌المللی عمل کرده بود‌ محکوم کنیم‌.

وی اظهار داشت: مردم باید هشیار باشند و ساده‌انگاری نکنند و تصور نکنند هرچه این کشورها می‌گویند صحت دارد‌. مردم نباید گوش به فرمان آنها باشند و به خودشان و بقیه صدمه بزنند‌.

شهریاری با بیان اینکه عراق و افغانستان دو نمونه از کشورهایی هستند که نشان می‌دهد آمریکا به هر سرزمینی پا گذاشته آنجا را ویران کرده و ظلم و جنایت بر جای گذاشته، گفت: متاسفانه رسانه‌های ما به‌طور جدی در این زمینه فعال نیستند تا اطلاع‌‌رسانی به موقع کنند اما آنها رسانه‌های زیادی دارند و هر روز اطلاعات دروغین‌ پمپاژ می‌کنند و نتیجه‌اش این می‌شود که یک عده افراد ناآگاه به خیابان می‌آیند.

این مسئول با اشاره به وجود رافت اسلامی در برخورد با اغتشاش‌گران ادامه داد: در این مدت تعداد زیادی از افراد بسیجی و پاسدار ما شهید‌ شدند و جمهوری اسلامی از عاملان آن انتقام نگرفته و همین می‌رساند که ایران کشوری است که بدون دلیل و بدون اثبات کسی را مجازات نمی‌کند‌.
24-news.ir/vdca0yn6o49n661.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز