تاریخ انتشاردوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
یک مقام امنیتی گفت: موساد می‌داند کدام سازمان، نیروهایشان در مالزی را به اطلاعات این کشور معرفی کرده است.
خودزنی موساد به خاطر لو رفتن عملیات
به گزارش خبر24، یک مقام اطلاعاتی ایران در واکنش به اظهارات اخیر داوید بارنع رئیس موساد درباره ایران گفت: عصبانیت صهیونیست‌ها وقتی نمی‌توانند عضو کابینه‌شان را کنترل کنند که اطلاعات دولت‌شان را به تهران منتقل نکند و یا وقتی فیلم‌های آنلاین انفجار‌های تل‌آویو و اورشلیم در شبکه‌های اجتماعی جوانان دهه هشتادی ما پخش می‌شود، طبیعی است.

"داوید بارنع" رئیس سازمان تروریستی موساد در اظهاراتی مغایر با تلاش آمریکا و اتحادیه اروپا برای احیای برجام، مدعی شده است که به ایران در تهران و کرمانشاه پاسخ خواهد داد.
 

این مقام امنیتی کشورمان، اظهارات علنی و صریح رئیس موساد را نشانگر شکست‌های پی‌درپی این سازمان تروریستی از دستگاه‌های اطلاعاتی ایران عنوان کرد و افزود: صهیونیست‌ها برای قطع تسلط دستگاه‌های اطلاعاتی ایران ۶ افسرشان را به‌قتل رساندند و اخیراً نیز برخی دیگر را حذف کردند، اما باز نتوانستند خللی در تسلط ایران ایجاد کنند و بفهمند توطئه آن‌ها برای تجزیه ایران توسط چه‌کسی و در چه‌سطحی به‌طور کامل به تهران منعکس شده است، همین مسئله باعث سردرگمی و کلافگی آن‌ها شده است.

وی تصریح کرد: آن‌ها خودشان می‌دانند کدام سازمان، نیروهایشان در مالزی را به سازمان اطلاعات این کشور معرفی کرده است و مطلع هستند که افسران‌شان در دنیا چگونه و چرا آواره شده‌اند.

این مقام امنیتی گفت: ما حال و روز رئیس موساد را درک می‌کنیم، چون بازی آن‌ها لو رفته است و بازی ما تازه آغاز شده است.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcb9ab8zrhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز