تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
زمانی که دقیقا لامبورگینی یکی از بهترین های تمام دوران خود یعنی میورا را معرفی کرد. آلمان ها نیز در مجموعه مرسدس، اس ال اکس را آماده کرده بودند.
زیرکی در پروژه خودروساز آلمانی + عکس
به گزارش خبر24، اس ال اکس(SLX) یکی از مرموزترین محصولات با بهتر بگوئیم کلاس های مرسدس بنز است که تاریخ آن به اواسط دهه ۶۰ میلادی یعنی سال ۱۹۶۶ باز می گردد. زمانی که طراحی خودروهای اسپرت به رقابتی جدی میان کمپانی های مطرح تبدیل شده بود تا هر روز بخشی از توانایی ها و خلاقیت های خود را به نمایش بگذارند.
زمانی که دقیقا لامبورگینی یکی از بهترین های تمام دوران خود یعنی میورا را معرفی کرد. آلمان ها نیز در مجموعه مرسدس، اس ال اکس را آماده کرده بودند. خودروی موتور وسط اسپرت که حتما متوجه شباهت آن به فورد جی تی۴۰ افسانه ای نیز شده اید.
این پروژه تجربی توسط طراحان مطرح سوپراسپرت های دهه ۶۰ میلادی یعنی جورجیو باتیستلا و پل براک انجام شد. اس ال اکس زمینه توسعه مرسدس بنز سی۱۱۱ را فراهم کرد که ۳ سال بعد یعنی حدودا اوائل سال ۱۹۷۰ معرفی و ۱۶ دستگاه از آن تولید شد.
پروژه مرموز خودروساز آلمانی +عکس
به هر ترتیب این پروژه مرموز در مرسدس بنز هیچ گاه به عنوان یک رویکرد اصلی در خط تولید مورد توجه قرار نگرفت زیرا مسیر مرسدس بنز با فراری و برندهای مشابه که شهرت خود را مدیون سوپراسپرت ها هستند، اساسا متفاوت بود.
پروژه مرموز خودروساز آلمانی +عکس
پروژه مرموز خودروساز آلمانی +عکس
پروژه مرموز خودروساز آلمانی +عکس
منبع: برترین‌ها
24-news.ir/vdciz5azzt1azp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز