تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
نماینده مردم استان همدان در مجلس بیان کرد: درحال حاضر بیشترین قوانینی‌ که مجلس روی آن کار می‌کند در مورد اصلاح ساختار اقتصادی و تحول در قوانین اقتصادی است.
راه حل مشکلات فعلی کشور، خدمت بیشتر به مردم است
علیرضا شهبازی در گفتگو با پایگاه خبری خبر۲۴ با بیان این مطلب افزود: تلاش دولت و مجلس تمرکز روی رفع مشکلات است و معتقدم راه حل مشکلات وضعیت فعلی خدمت به مردم است.

وی با تاکید بر اینکه خدمات ما به مردم باید به‌گونه‌ای باشد که جلوی سوء‌استفاده را بگیریم و بهانه دست معاندین‌ ندهیم، اذعان کرد: اگر ما بهتر کار کنیم، سوء‌مدیریت نداشته باشیم، در خدمت مردم باشیم از تنگناهای زیادی که ممکن است بهانه‌های دشمن باشد عبور خواهیم کرد‌ و معتقدم با تلاش و خدمت بیشتر به مردم این اتفاق خواهد افتاد.

این نماینده مجلس رفع بیکاری و نگرانی مردم، بهبود وضعیت معیشتی را از خواسته‌های به‌حق مردم دانست و گفت: دشمن از هر اتفاقی در کشور سوء‌استفاده می‌‌کند و اگر دولت بتواند این مشکلات را سامان بدهد بهانه دست دشمنان نخواهیم داد‌.

شهبازی ادامه داد: ما ممکن است در داخل اشکالاتی داشته باشیم که طبیعی هم هست اما دشمن با تحریک عده‌ای در داخل می‌خواهد جامعه را به هم بریزد‌.

وی بیان کرد: آمریکا و غرب به فکر منافع خود هستند و تغییر دولت‌ها در این کشورها تغییری در سیاست‌‌‌های آنها ندارد‌.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ما هم دولت‌ جمهوری‌خواه و هم دولت‌های دموکرات غرب را دیده‌ایم، سیاست ‌همه آنها یکسان است و تنها تفاوتشان در این است که برخی مشت آهنین دارند و برخی دستکش مخملین‌ و بنابراین تغییر دولت‌ها‌ی‌ آنها تاثیری در بهتر شدن وضعیت ایران ندارد‌ چون آنها در هر صورت منافع خود را دنبال می‌کنند‌.

وی تاکید کرد: ما باید به داخل کشور و امکاناتی که داریم توجه کنیم و بنای کار را بر مدیریت بهتر کشور بگذاریم‌ چون  اگر توجه‌مان به داخل باشد بسیاری از تنگناها‌ و مشکلات برطرف خواهد شد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این مطلب که اگر از همان ابتدا به توصیه‌های رهبری درباره اقتصاد مقاومتی عمل می‌کردیم اکنون شرایط کشور خیلی بهتر بود، ادامه داد: ما باید به داشته‌های خودمان توجه کنیم تا فشارهای غرب اثر چندانی نداشته باشد.
 
وی ریشه خشونت‌‌های داخلی را در تحرکات خارج‌نشینان دانست و گفت: ممکن است مردم نقد یا اعتراضاتی داشته باشند اما کشورهای غربی از این نقد به نفع خود سوء‌استفاده می‌کنند‌ و سعی دارند‌ اعتراض مردم را به سوی آشوب‌ ببرند‌.
24-news.ir/vdcexe8znjh8zxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز