تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با بیان اینکه غربی ها به دنبال گرفتن امنیت ملی ایرانیان هستند، گفت: اطلاعیه شورای امنیت کشور درباره اغتشاشات اخیر اقدام پسندیده ای در جلوگیری از سوءاستفاده غربی ها بود.
غربی ها به دنبال گرفتن امنیت ملی ایرانیان هستند
حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در گفت و گو با خبر ۲۴ با اشاره به اظهارات نخست وزیر انگلیس در سرکوب معترضان اظهار کرد: سخن نخست وزیر انگلیس منطقی و عقلی است.

وی با طرح این سوال که نخست وزیر چرا این حق را برای کشور قائل و برای ما قائل نیستند ،   ادامه داد: این نشان دهنده روحیه تکبر و و خود برتر بینی غربی ها است که هر  چیزی  خوب را برای خود و بد را برای دیگران می خواهند.

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه غربی ها حقی برای امنیت ما قائل نیستند،  افزود: مقوله امنیت بسیار مهم بوده  که از بالاترین نعمتی است که خداوند متعال به یک ملت عنایت می کند. 


وی با بیان اينکه غربی ها به دنبال گرفتن امنیت ملی ایرانیان هستند، یادآور شد: غربی ها سر سوزنی در برابر برهم زدن امنیت کشورشان کوتاه نمی آیند و این رفتار دوگانه ای است که غربی ها پرچم حقوق بشر را بر می دارند ولی برای کشورهای جهان سوم و مستقل چنین حقوقی را قائل نیستند.

حجت الاسلام تویسرکانی درباره اطلاعیه شورای امنیت کشور پیرامون تعداد جان باختگان اغتشاشات در کشور  افزود: این اطلاعیه بهترین کاری بود که شورای امنیت ملی انجام داد‌.

وی خاطر نشان کرد: این اغتشاشات و اتفاقات تلخ در کشور رخ داده و  نهادهای اطلاعاتی و امنیتی باید این اعتراضات را تحیل کنند و با یک تحلیل واقعی بیانیه صادر کنند.

حجت الاسلام تویسرکانی یادآور شد: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی  اجازه ندهند از این خلاء دشمنان ایران اسلامی  سوءاستفاده کنند و روایت مطابق میل خودشان را از  حوادث در رسانه ها منتشر کنند. 

وی خاطر نشان کرد: تعداد ۲۰۰ نفری که مطرح شده  افراد مختلفی در حوادث مختلف بودند  که هر کدام تحلیل خود را دارد . قاتلین  برخی از کشته شده ها  هنوز  مشخص نیستند و آنها  در میان جمعیت ناجوانمردانه کشته شدند. دشمنان با پروژه کشته سازی می خواهند نظام را به این نوع رفتارها متهم کنند. انتظار ما این است که این کار شورای امنیت در جهت اطلاع رسانی  ادامه پیدا کند و به تحلیل های منطقی و جامه نگر در مورد این حوادث ارائه  و اجازه سوءاستفاده به دشمنان داده نشود.
24-news.ir/vdcdxo0foyt0fo6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز