تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: ۳۹۰ قلم داروی جدید به جمع داروهای بیمه ای افزوده شد و بیماریهای خاص نیز زیر پوشش کامل بیمه ای قرار گرفت.
۳۹۰ قلم داروی جدید زیر پوشش بیمه رفت
به گزارش خبر24، میرهاشم موسوی پنجشنبه شب در آیین گشایش درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار با اشاره به اینکه باید در راستای ایجاد ارزش افزوده در حفظ اموال بیمه گذاران تلاش کرد، افزود: هم اینک ۷۳ درصد جامعه زیر پوشش تامین اجتماعی هستند که خدمات متنوع بیمه ای را دریافت می کنند.

میرهاشم موسوی یادآور شد: در قبل از انقلاب ۲۰ درصد از جمعیت ۳۰ میلیونی زیر پوشش بیمه ای بودند اما هم اینک ۷۲ درصد از جمعیت ۸۵ میلیونی زیر چتر حمایتی بیمه ها رفته اند که حدود ۵۳ درصد این افراد بیمه تامین اجتماعی و مابقی نیز در سایر بیمه ها قرار دارند.

موسوی با بیان اینکه ظرف چند ماه گذشته نیز جمعیتی افزون بر پنج و نیم میلیون نفر به شمار بیمه شدگان اضافه شده اند، گفت: در زمینه فرزند آوری هم همه خدمات مربوط به ناباروی تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه هم اینک سه طرح مهم در زمینه ساخت مراکز درمانی در استان همدان در حال احداث است، تصریح کرد: فاز دوم طرح دامداری شهر رزن نیز ظرف ۶ ماه آینده با هزار راس دام اجرایی می شود.

تامین اجتماعی امروز بیش از ۸۰ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و بالای ۳۸۰ مرکز درمان ملکی مستقیم در کشور دارد که در راه خدمت رسانی به بیمه‌شدگان فعالیت می‌کنند.

علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در استان قابل تقدیر است، گفت: درمانگاه های تامین اجتماعی در استان همدان جزو بهترین بیمارستانهای این استان هستند.

درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در سه طبقه و با هزینه ۴۵ میلیارد تومان و به مساحت ۱۶۰۰ مترمربع احداث شده است.

این مرکز دارای ۲۷ متخصص، پزشک و کادر درمان است و پزشکان عمومی و متخصص ، دندانپزشکی، مامایی ،پاراکلینیکی،آزمایشگاه ، نوارقلب و داروخانه به مردم این شهرستان خدمات درمانی لازم را ارائه می کنند.

منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcdnk0fkyt0fk6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز