تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
شاخص کل در هفته قبل به صورت نوسانی اما به صورت مثبت به کار خود پایان داد ولی شاخص توانست به سقف های جدیدی برسد.
بورس این هفته مثبت است؟
به گزارش خبر24، در این باره، نوید رجایی کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر نگاهی به بازار هفته آینده داشته باشیم پیش بینی میشه با بازار پر نوسانی مواجه بشیم. وجود ریسک‌های کلان باعث خواهد شد تا خریداران احتیاط کنند اما در سوی مقابل گزارش‌های بسیاری خوبی مخصوصاً برای پالایشی روانه کدال شده پس در نتیجه خریداران به پالایشی‌ها توجه ویژه‌تری دارند اما می‌توان بازار این هفته را بسیار پرنوسان در نظر گرفت پس در نتیجه افرادی که در بازارهای مالی خبره نیستند بهتر است که با احتیاط عمل کنند.

رجایی افزود: در سوی دیگر شرکت‌های فولادی در تلاش هستند مصوبه بانک مرکزی برای عرضه در سامانه نیما با نرخ ۲۸۵۰۰ را لغو کنند و دلار خود را با قیمت بالاتری به فروش برساند. همچنین نفت توانسته خود را در بالای قیمت ۸۰ دلار ثابت کند و همین دلیل دیگری بر افزایش تقاضای پالایشگاهی است.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: برای هفته پیش رو بر دو گروه دارویی و پالایشی نظر مثبت دارم که البته با نوسان‌های زیادی همراه خواهند بود و از دید تکنیکال سطح یک میلیون ششصد پنجاه و چهار هزار اولین حمایت شاخص و با از دست دادن این حمایت با سطح بعدی در ۱ میلیون ۶۰۰ هزار مواجه هستیم و فارغ از نوسانات روند بلند مدت بورس صعودی است.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcay0n6e49n601.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما