تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
از همان ابتدای معرفی تی-مد، آن را رقیب سایبرتراک تسلا معرفی کرده اند که البته این رقابت نه به دلیل شباهت بلکه به خاطر ظاهر متفاوت این دو محصول است.
خودروی چینی با ظاهری عجیب و غریب+ عکس
به گزارش خبر24،  آی ای تی اتومبیل تکنولوژی(IAT Automobile Technology) نام یک استارت آپ چینی است که اخیرا از پیکاپ عجیب و غریب الکتریکی با نام تی-مد(T-Mad) رونمایی کرده است. این خودرو مفهومی قرار است در بیستمین دوره نمایشگاه خودروی گوانگژو یا همان گوانگژو اتو شو به نمایش گذاشته شود.

رسانه های خودرویی از همان ابتدای معرفی تی-مد، آن را رقیب سایبرتراک تسلا معرفی کرده اند که البته این رقابت نه به دلیل شباهت بلکه به خاطر ظاهر متفاوت این دو محصول است.
پیکاپ تی-مد برابر با 5878 میلیمتر در طول توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن نیز 3622 میلیمتر است.


 
 این اعداد حکایت از اندام درشت وانت مذکور دارند.
براساس اظهارات مقامات IAT، نسخه خط تولید تی-مد در تریم پایه دارای برد حرکتی 800 کیلومتر است و در تریم بالاتر این شاخص به 1000 کیلومتر می رسد.
در قسمت دماغه پیکاپ تی-مد از هدلایت تمام ال ئی دی و سپر بزرگ پلاستیکی استفاده شده است. درب های عقب در حالت خودکشی باز می شوند که این ویژگی خبر از کابین لوکس آن می دهد. جانمایی صندلی ها نیز در نوع خود جالب است زیرا راننده در قسمت وسط قرار دارد و در ردیف دوم 2 صندلی تفکیک شده و در ردیف سوم یک صندلی عریض تر یا نیمکتی قرار گرفته است.
صندلی ها قابلیت گردش روی پایه دارند که می توان فضای داخل کابین را به اتاق کنفرانس تبدیل کرد. همچنین امکان حذف دو ردیف صندلی نیز برای ایجاد فضای بار مسقف وجود دارد.
اطلاعات بیشتری از این خودرو در دسترس نیست.

منبع: عصر ایران
24-news.ir/vdciqyaz3t1azy2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما