تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری ۳ متهم به ۷ فقره سرقت خودرو پراید در این شهرستان خبر داد.
سارقان حرفه ای در نیشابور خودروها را اوراق می کردند
به گزارش خبر24، سرهنگ علیرضا حسینعلی‌زاده گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان نیشابور پی‌گیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در نخستین بررسی‌ها متوجه شدند اکثر این خودروهای سرقتی پراید بوده و  در ادامه تحقیقات متوجه شدند سارقان خودروها را پس از سرقت به یکی از روستاهای بخش مرکزی انتقال  داده و سپس اقدام به اوراق کردن و فروش قطعات به صورت جداگانه می کنند.

سرهنگ حسینعلی زاده گفت: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت موضوع و با هماهنگی مقام قضایی پس از شناسایی دقیق مکان موردنظر درراین رابطه سه متهم را که ۲نفر از آنان غیر بومی بودند دستگیر کرده و در بازرسی از محل تعداد زیادی قطعات اوراق شده مربوط به خودروهای پراید سرقتی را کشف کردند.

وی گفت: متهمان دستگیر شده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۷ فقره سرقت خودرو پراید و اوراق کردن آنها اعتراف کردند و تحقیقات از متهمان جهت کشف سایر سرقتهای احتمالی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور خاطرنشان کرد: شهروندان خودرو خود را به وسایل ایمنی تجهیز و خودرو را در پارکینگ های دارای مجوز و یا نقاطی که دوربین‌های سطح شهر به آنها مشرف باشد پارک کنند.
24-news.ir/vdca00n6w49n601.k5k4.html
منبع : روکنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما