تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
مدیر برنامه علیرضا جهانبخش می‌گوید این بازیکن در سال ۲۰۱۷ در آستانه انتقال به تیم آژاکس قرار داشت اما دو عامل این انتقال را منتفی کرد.
چرا جهانبخش به آژاکس نرفت؟
به گزارش خبر24، امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه علیرضا جهانبخش پس از چند هفته درخشش این بازیکن ایرانی با تیم فاینورد، به فشارهایی که از ابتدای این فصل روی او وجود داشت پرداخت و گفت: در مورد فشاری که علیرضا احساس می کرد، صحبت طولانی داشتیم. این باعث آرامش او شد. علیرضا باید به پسر کوچک درون خودش بر می گشت یعنی رفتن به فوتبال با ذهن باز و انجام کارها بدون ترس. ما باید بدون فکر کردن به عواقب شکست، ریسک کنیم.

هاشمی مقدم در واکنش به پیشنهاد زمستانی تیم پاناتینایکوس یونان و چند پیشنهاد از آلمان و آمریکا تاکید کرد: این علاقه به علیرضا اعتماد به نفس می داد. او می خواهد موفق شود و این را در همه باشگاه ها داشته است. علیرضا نمی خواهد هیچکس را ناامید کند.

مدیر برنامه جهانبخش با اشاره به فضای حاکم بر فوتبال هلند و اینکه جهانبخش نیاز به زمان داشت، گفت: هلند همیشه حساس است، حتی اگر نارنجی‌ها ۳ بر صفر برنده شوند، هیچ‌کس خوشحال نیست. در کل فاینورد با تیم آلکمار هم کاملا متفاوت است، نه فقط مردم و هوادارانش بلکه جهان اطراف آن.

هاشمی مقدم همچنین تاکید کرد که جهانبخش می تواند بار دیگر به عنوان آقای گلی لیگ هلند و قهرمانی در این رقابتها دست یابد.

وی در بخش دیگری از گفتگوی خود با اشاره به بازی حساس روز یکشنبه فاینورد مقابل آژاکس، اظهار کرد: آژاکس همان باشگاهی است که همیشه فکر می‌کردم علیرضا در نهایت به آن خواهد رسید. در سال ۲۰۱۷ تقریباً زمان آن فرا رسیده بود، اما باشگاه آلکمار نمی خواست بازیکنانش را به رقبا بفروشد و باشگاه برایتون نیز پول بیشتری را پیشنهاد داد.

مدیر برنامه بازیکن تیم ملی ایران در پایان گفت: علیرضا حالا دیگر هرگز نمی تواند آنجا بازی کند. علیرضا واقعا فاینورد را دوست دارد. او می خواهد چیزی به هواداران، باشگاه، هم تیمی هایش و سرمربی تیم بدهد.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcdn50ffyt0f56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما