تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: به محض اطلاع از اتفاقات رخ داده در یک باشگاه فوتبال غیر مجاز در مشهد موضوع به شکل جدی در دست بررسی و پیگیری قرار گرفت.
واکنش مسئولان ورزش مشهد به اتفاق جنجالی در مدرسه فوتبال
به گزارش خبر24، علی اکبر هاشمی جواهری در خصوص شایعات و حواشی پیش آمده در فوتبال استان، اظهار داشت: همچنین پس از مطرح خبر اولیه دستور داده شد حراست اداره کل ورزش و جوانان به دقت تمامی ابعاد موضوع را مورد تحقیق و بررسی قرار دهد تا صحت و سقم و ابعاد آن مشخص شود و در مبارزه با فساد ذره ای کوتاه نمی آییم.

وی ادامه داد: تا به امروز کوتاهی های متعددی از هیات فوتبال استان مشاهده شده که اگر این موضوع نیز در بررسی های ما مورد تایید قرار بگیرد، مسلما با عوامل دخیل در ماجرا برخورد قاطع و قانونی خواهد شد. جامعه ورزش جامعه سالمی است و نباید برخی رفتارهای احتمالی را به پای تمامی جامعه ورزش نوشت. از روز اولی که وارد شدیم موضوع سالم سازی ورزش خراسان را مدنظر قرار دادیم و در این موضوع با کسی مماشات نداریم. اگر تخلف محرز شود شک نداشته باشید که به شدیدترین شکل برخورد می کنیم.

وی درباره انتشار خبر فعالیت بدون مجوز این باشگاه و حضورش در مسابقات نیز گفت: این موضوع از موارد مهم و در حال بررسی است و اینکه باشگاهی بدون مجوز چگونه در مسابقات شرکت کرده، تخلف آشکار است.

منبع: سایت وزارت ورزش و جوانان
24-news.ir/vdcf1edymw6dyea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما