تاریخ انتشاريکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
سفیر سابق ایران در عراق گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی در مبارزه با تروریسم دارد سپاه و در بین تمام دولت‌ها و ملت‌ها به عناون چهره درخشان و امیدآفرین شناخته می‌شود.
سپاه پاسداران میان ملت‌ها امیدآفرین است و کارنامه درخشانی در مبارزه با تروریسم دارد
ایرج مسجدی، سفیر سابق ایران در عراق، در گفت‌وگو با خبر۲۴ نسبت به اقدام مغرضانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واکنش نشان داد و گفت: سپاه پاسداران نهادی انقلابی و یکی از سازمان های رسمی ایران اسلامی است که وظیفه و مأموریت آن دفاع از سرزمین مقدس‌مان و مبارزه با تروریسم است.

وی با اشاره به نقش برجسته شهید سلیمانی در از بین بردن داعش و تروریست های تکفیری در افزود: اقدام اروپایی‌ها علیه ایران اسلامی سیاسی است.

مسجدی با بیان این‌که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی در مبارزه با تروریسم دارد، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۴۰ سال با خصومت‌های آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و اروپایی‌ها مواجه هستیم و غربی‌ها به جای اتخاذ سیاست‌های درست علیه کشورمان، دست به چنین اقداماتی می‌زنند‌‌.

وی ادامه داد: این‌گونه اقدامات تاثیری در ایران و اراده مصمم سپاه پاسداران ندارد. دشمن با چنین اقداماتی خود را ضعیف و رسوا کرده است.

مسجدی در پایان تاکید کرد: سپاه پاسداران در بین تمام دولت‌ها و ملت‌ها چهره درخشان و امیدآفرینی دارد. بهتر است اروپایی‌ها به جای این اقدامات یک راه سازنده را با ایران مقتدر در پیش بگیرند و موجب تیرگی بیشتر روابط نشوند.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcjiaevyuqevoz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما