تاریخ انتشاريکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
معاون امور هنری وزرات ارشاد در گفت‌وگو با خبر24:

اهالی موسیقی باید با ارائه هنرشان از طریق برگزاری کنسرت ارتزاق کنند

معاون امور هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهالی موسیقی باید هنر و کارشان را ارائه کنند تا هم هنر کشور ارتقا یابد و هم به نوعی ارتزاق کنند.
اهالی موسیقی باید با ارائه هنرشان از طریق برگزاری کنسرت ارتزاق کنند
محمود سالاری، معاون امور هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، در گفت‌وگو با خبر24 پیرامون حواشی برگزار نشدن کنسرت‌ها گفت: برگزار نشدن کنسرت‌ها در کشور، وابسته به چند اتفاق است. یک موضوع افزایش قیمت بلیت‌های کنسرت است. این افزایش قیمت به اندازه‌ای بود که اگر یک تهیه‌کننده بخواهد برنامه‌ای برگزار کند، قادر به تعیین نرخ مشخص برای قیمت بلیت‌ها نخواهد بود. این یکی از مشکلات اساسی است.

وی ادامه داد: دومین موضوع شرایط وابسته به فضای مجازی است. همان‌طور که دیده شد برخی هنرمندان به اجرای کنسرت و برنامه‌هایشان پرداختند، مانند آقای امید جهان، اما برخی که مشخص است دغدغه‌های فرهنگی و هنری ندارند، در این حوزه فعالیت سیاسی و به نوعی عقده‌گشایی کردند.

سالاری در پایان خاطر نشان کرد: اهالی موسیقی باید هنر و کارشان را ارائه کنند تا هم هنر کشور ارتقا یابد و هم به نوعی ارتزاق کنند. گروهی که به آن اشاره کردیم به این موارد توجهی ندارند و گویا در زمانی که مردم در حال فعالیت هستند، اهالی موسیقی را گروگان خود گرفته‌اند.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcgzu9qqak9qy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما