; ?>; ?> روایت معاندین از فردی که در زندان‌های ایران وجود خارجی ندارد | خبر24
تاریخ انتشاريکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۲
معاندین این‌بار از «هیچ» یک داستان تخیلی کامل ساختند.
روایت معاندین از فردی که در زندان‌های ایران وجود خارجی ندارد
به گزارش خبر24، در هفته‌های اخیر رسانه‌های معاند و بازوهای آن‌ها در فضای مجازی با انتشار تصاویری از فردی به نام حسن فیروزی، عملیات‌های رسانه‌ای گسترده‌ای انجام داده و اخبار مختلفی درباره وضعیت نامساعد این فرد در زندان منتشر کرده‌اند.

درخصوص نامبرده ادعاهای مختلفی مطرح شده است؛ از اینکه وی در زندان اوین در آستانه اعدام قرار دارد تا انتشار یک فایل صوتی. اخیرا نیز مدعی شده‌اند حسن فیروزی به دلیل پیامدهای شکنجه، به کما رفته است.

بلافاصله پس از انتشار این خبر، خبرگزاری قوه قضاییه تحقیقات ویژه‌ای را در رابطه با پرونده حسن فیروزی از مراجع ذیربط انجام داد.

بررسی‌های دقیق صورت گرفته نشان می‌دهد فردی به نام حسن فیروزی با جرائم ذکر شده در ادعاهای معاندین نه تنها حکم محکومیت و کیفرخواست و قرار طی ماه‌های گذشته، ندارد بلکه در هیچ کدام از زندان‌های ایران در بازداشت یا گذران دوران محکومیت نیست.

همچنین استعلامات از نهادهای انتظامی و امنیتی نیز نشان می‌دهد، فردی با این هویت و مشخصات حتی به صورت موقت بازداشت نشده است.

رسانه‌های معاند بعد از شکست مفتضحانه در پروژه ایجاد آشوب و ناامنی در شهرهای ایران با بهره‌گیری از روش‌های مختلف دروغ رسانه‌ای از قبیل کشته‌سازی و مظلوم‌نمایی از اغتشاشگران و قاتلان، اکنون وارد مرحله خلق زندانی و داستان‌سرایی بر این اساس شده اند و با چنین ترفندهایی سعی دارند، فضای خبری کشور را همچنان تحت تاثیر قرار دهند.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcbfzb8frhb89p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما