تاریخ انتشاريکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
استقلال و پرسپولیس برخلاف انتظار در پنجره زمستانی برای بخش ورودی تا این لحظه انتقالی صورت نداده‌اند، اما لیست خروج آنها خبرساز شده است.
پنج ستاره در فهرست مازاد نقل و انتقالات فوتبالی!
به گزارش خبر24، پرسپولیس با قرار دادن سیامک نعمتی و حامد پاکدل در لیست خروج خود در کنار ساپینتو که اکنون با سیاوش یزدانی بار دیگر به مشکل برخورده، باعث شد تا تنور نقل و انتقالات احتمالا با خروج این بازیکنان و حضور آنها در پنجره زمستانی داغ شود.

لیگ برتر ایران اکنون پنجره زمستانی کم سر و صدایی را پشت سر می‌گذارد و این در حالی است که تنها 4 روز به پایان نقل و انتقالات باقی مانده است. حضور سیامک نعمتی و حامد پاکدل از پرسپولیس در کنار احتمالاتی که در خصوص لیست استقلال با کنار گذاشتن سیاوش یزدانی از تمرین امروز توسط ساپینتو شکل گرفته و از عزیزبک آمانوف و همچنین سجاد شهباززاده به عنوان دیگر خروجی آن یاد می‌شود، باعث شده تا انتظار اتفاقات جالبی را طی روزهای آتی کشید.

در کنار این بازیکنان گادوین منشا نیز به عنوان آقای گل فصل گذشته لیگ برتر که البته در این فصل، شرایط متفاوتی را تجربه کرده، دیگر بازیکنی است که در پنجره نقل و انتقالات بحث مقصد آینده او داغ شده است.

فولاد خوزستان نیز با نظر جواد نکونام بار دیگر حضوری فعال در پنجره نقل و انتقالاتی خواهد داشت. آنها احتمالا موسی کولیبالی را در لیست خروجی خود قرار داده‌اند و با توجه به شرایطی که آیاندا پاتوسی دنبال می‌کند، بعید نیست او نیز از تفکرات نکونام خارج شود و به واسطه این خروجی‌ها، به دنبال تقویت دوباره خود باشند. در این راستا بار دیگر سرمربی فولاد چشم به ستاره‌های استقلال و پرسپولیس و البته نفرات خارجی دوخته است. بعد از جذب روبرتو تورس از اوساسونا، سرخپوشان اهوازی باز هم به دنبال جذب ستاره‌ای دیگر هستند و باید دید نکونام این بار کدام بازیکن را نشانه خواهد گرفت.

در فصل جاری تیم‌ها با توجه به شرایط و بودجه و همچنین موانعی که بر سر راه انتقال‌ها وجود دارد، تا این لحظه نتوانسته‌اند نقل و انتقالات پر سر و صدایی را شکل دهند. با این حال، اکنون با حضور سیامک نعمتی، سیاوش یزدانی، گادوین منشا، موسی کولیبالی، حامد پاکدل و... باید در فاصله چهار روز مانده به پایان این موعد، شاهد اخبار جالبی در خصوص مقاصد این بازیکنان بود.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdcfmedyew6dy1a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما